Naujovės

Novatoriškumas „Swecon“ kasdienėje veikloje skatina mus nuolat tobulinti savo gaminius ir paslaugas, įtraukti skaitmenines efektyvumą didinančias priemones ir rasti naujoviškų problemų sprendimų.

„Swecon“ ir naujovės

Statybinės technikos ateitis yra vienodai svarbi ir mums, ir mūsų partneriams. Stiprūs partnerystės ryšiai leidžia mums formuoti novatorišką statybų sektorių, kuriame technika eksploatuojama ilgiau, sklandžiau, tvariau ir ne mažiau maloniai.

Nuotolinė techninė pagalba vaizdo ryšiu, telematika, technikos gedimų prevencija – mes verslo operacijas nuolat praturtiname paskutinėmis naujovėmis, glaudžiai bendradarbiaudami su klientais ir grįsdami savo novatorišką veiklą jų verslo poreikiais.


Inovacijos

  • mySwecon

    Mūsų skaitmeninė priemonė „mySwecon“ – tai skaitmeninis padėjėjas jūsų darbo vietoje. 

    Siekdami palengvinti jūsų gyvenimą, į vieną vietą sukėlėme visas paslaugas, kurių jums, mūsų klientams, reikia siekiant supaprastinti kasdienius darbus. 

  • Naudotos atsarginės dalys

    Sujungdami naujoviškas iniciatyvas su tvarumo idėja, naudojame tai, kas jau pagaminta, mažindami poveikį aplinkai ir siūlydami pigesnes alternatyvas naujiems komponentams.

Statybinės technikos ateitis

Turėdami omenyje autonomines transporto priemones, elektrifikaciją ir junglumą, stovime ant esminių pokyčių slenksčio: dabar mūsų rinkoje ir bendruomenėje vyksta spartūs technologiniai pokyčiai. Šie pokyčiai apims naujus klientus ir segmentus, kuriuose kol kas nevykdome veiklos. Kintant rinkos paklausai, bus sukurta naujų verslo modelių ir paslaugų. Ilgalaikėje perspektyvoje greičiausiai pastebėsime pokyčių ir verslo tradicijose. Išnaudodama gilias žinias ir pirmaujančias pozicijas sunkiosios statybinės technikos rinkoje, „Swecon“ glaudžiai bendradarbiauja su savo partneriais, siekdama išlikti šios plėtros priešakyje.