Swecon jungiasi prie Statybinės įrangos atstovų komandos ir skelbia elektrinio FIA Pasaulio ralio-kroso čempionato atidarymą

04 geg. 2022

Komanda nuo 2022-ųjų jungiasi prie čempionato dėl priimtino jo elektrinio formato, žyminčio esminius pokyčius šioje sporto šakoje.

 

Didesnis tvarumas trasoje ir už jos ribų

Šiaurės šalių komanda bus remiama keleto nepriklausomų Volvo Construction Equipment atstovų, įskaitant Ascendum, SMT ir Swecon, bei keleto prestižinių gamybos partnerių, įskaitant padargų gamintoją Engcon, plieno gamintoją SSAB. Visi kartu jie dalinsis įsipareigojimais, prisidedančiais prie tvaresnės ateities kūrimo trasoje ir už jos ribų.

„Malonu pranešti apie debiutą World RX, puikiai derantį  su CE atstovų komandos siekiu kartu su partneriais kurti tvaresnę ateitį,“ sako Emilis Axelsson, VE atstovų komandos sporto ir komercijos direktorius.

„World RX programa suteikia puikią galimybę pasirodyti tokioje platformoje, kurioje mūsų  inovatyvūs produktai ir sprendimai gerai derės prie įkvepiančio elektrinio motosporto pasaulio“

„Swecon daugiau kaip 20 metų bendrauja su motosportu. Nauja patraukli partnerystė sustiprins įsipareigojimą prisidedant prie sporto tvarumo didinimo, bendrystę su mūsų klientais, būsimaisiais darbuotojais bei visais gamintojais. Ji, partnerystė, suteiks galimybę ne tik pademonstruoti jau sukurtą inovatyvių produktų bei skaitmeninių paslaugų asortimentą, bet ir lyderystę pereinant prie statybinės įrangos elektrifikavimo. Tuo pačiu kartu su projekto partneriais sieksime skleisti informaciją apie tvarumą, įvairovę ir inovatyvumą,“ sako Niklas Lindberg, Swecon grupės vadovas.

 

Motosportas tampa visaapimančiu ir įvairesniu

CE atstovų komandą valdys PWR RX, sėkmingai veikiančios Švedijos motosporto komandos PWR Racing dukterinė įmonė. Komanda čempionate debiutuos su dviem 680-ies AG elektriniais ralio-kroso automobiliais, valdomais dvejų vairavimo talentų, kurių pavardės neužilgo bus paskelbtos.

„Jei World RX mums yra naujiena, tai greitų elektrinių lenktyninių automobilių gamyba ir tobulinimas – ne,“ sakė Danielis Haglӧf, vienas iš CE atstovų komandos įkūrėjų. „Didžiulė dalyvavimo lenktynėse patirtis kartu su begalinėmis techninėmis gamybos partnerių žiniomis leidžia tikėtis, kad ilgalaikis tikslas kovoti dėl FIA pasaulio ralio-kroso čempionato titulų galiausiai bus sėkmingai įgyvendintas. Kitas svarbus mūsų programos elementas – skatinti pokyčius, kurie pavers motosportą visaapimančiu ir įvairesniu. Nekantriai laukiame galimybės paskelbti daugiau užburiančios informacijos susijusios su šiais elementais“.

2022 metų FIA Pasaulio ralio-kroso čempionato sezonas prasidės oficialiu startu garsiajame Švedijos Hӧljes žiede liepos 2-3 dienomis, o pirmasis lenktynių savaitgalis vyks legendiniame Nürburgring žiede liepos 30-31. Visą lenktynių kalendorių rasite čia.

CE atstovų komandos vairuotojų poros paskelbimo laikmatis jau įjungtas, ji bus paskelbta gegužės 10-ą dieną 10:00 vidurio Europos laiku: www.cedealerteam.com

 

Daugiau informacijos kreipkitės:

Fredrik Rigӧ
Motosporto koordinatorius
Swecon group
+46(0) 70 226 87 30
fredrik.rigo@swecon.com

Emil Axelsson
Sporto ir komercijos direktorius
CE atstovų komanda
+46(0) 70 233 51 23
emil.axelsson@cedealerteam.com

Johan Meissner
Viešųjų ryšių ir komunikacijos direktorius
CE atstovų komanda
+46(0) 70 241 32 34
media@pwrgrp.com

 

Apie CE atstovų komandą

CE atstovų komandą valdys PWR RX, sėkmingai veikiančios Švedijos motosporto komandos PWR Racing dukterinė įmonė. PWR Racing 2012 metais įkūrė Danielis Haglӧf ir Peteris Wallenberg Jr. PWR sukūrė pirmąjį pasaulyje pilnai elektrinį kėbulinį lenktyninį automobilį ir yra daugkartinė Skandinavijos kėbulinių automobilių čempionatų nugalėtoja. Ralio-kroso programa vykdoma padedant nepriklausomiems Volvo Construction Equipment atstovams bei garsiems gamintojams, kurie kartu prisiima įsipareigojimus tvaresnei ateičiai kurti – trasoje ir už jos ribų.

Apie FIA pasaulio ralio-kroso čempionatą

Pasaulio ralio-kroso čempionatas ir vienas iš šešių pasaulio čempionatų, kuriuos šalia F1 ir pasaulio ralio čempionato rengia FIA. Čempionatas vyks septyniose vietose Europoje ir Afrikoje. Ralis-krosas – ralio ir žiedinių lenktynių derinys. Tai trumpos, aštrios kontaktinės lenktynės, vykdomos ant įvairių dangų (grunto ir asfalto) uždarose, žiūrovų supamose trasose. Pagal FIA pasaulio ralio-kroso čempionato nuostatas geriausieji lenktynininkai valdys pilnai elektrinius RX1 automobilius, kurių galia virš 600 AG, galinčius įsibėgėti nuo 0 iki 100 km/val. per mažiau kaip 2 sekundes – greičiau, negu Formulės 1 automobiliai.