Tai – „Swecon“

Statybų sektoriui siūlome naudą dalindamiesi pažangiausiomis žiniomis, technika ir paslaugomis. Mūsų klientai visada yra mūsų ilgalaikio dėmesio centre.

 • Misija

  „Klientams sėkmę nešame teikdami aukščiausios klasės techninę pagalbą ir modernius sprendimus.“

 • Vizija

  „Pirmaujantis statybinės technikos sprendimų teikėjas.“

Pagrindinės vertybės

Rūpestis

Nuolat siekdami suprasti savo verslo poreikius, galite būti ramūs, kad jūsų verslas gaus tinkamus sprendimus efektyviausiam rezultatui siekti.

Atsakomybė

Mes privalome tesėti duotus pažadus. Siekiame palengvinti jūsų technikos eksploataciją, padaryti ją tvaresne, efektyvesne ir malonesne. 

Kūrybiškumas

Vedami savo pagrindinės vertybės – kūrybiškumo, siekiame nuolat tobulėti. Glaudžiai bendradarbiaudami, siūlome jūsų verslui naudingiausius sprendimus. 

 

Faktai ir skaičiai

 • Checkmark
  85 Darbuotojai
 • Checkmark
  298 Veiklos pelnas (mlrd. SEK)

„Swecon“ priklauso „Lantmännen“

 

„Swecon“ priklauso Švedijos grupei „Lantmännen“. Tai – žemės ūkio kooperatyvas ir pirmaujantis Šiaurės Europos rinkos dalyvis žemės ūkio, mašinų, bioenergetikos ir maisto sektoriuose. 

Tai reiškia, kad mes priklausome 19 000 Švedijos ūkininkų, esame 10 000 darbuotojų dalis, vykdome veiklą Europos mastu, o mūsų apyvarta siekia 55 mlrd. SEK per metus. Dirbdami su grūdinėmis kultūromis, siekiame racionalizuoti dirbamos žemės išteklius ir užsiimti gyvybinga žemės ūkio veikla.

Apie mūsų istoriją išsamiau