„Swecon“ privatumo politika


1. Informacija, kaip tvarkome jūsų asmens duomenis

„Lantmännen ek för“ ir mūsų grupės įmonės (toliau – „Lantmännen“ arba mes) nuolat dirba siekdamos užtikrinti, kad visi asmens duomenys būtų tvarkomi pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (toliau – BDAR). Kai taikoma, atsižvelgiama į vietos duomenų apsaugos teisės aktus, taikomus už ES / EEE ribų.

Mums rūpi jūsų privatumas, todėl tvarkydami asmens duomenis stengiamės užtikrinti aukštą apsaugos lygį. Šioje privatumo politikoje pateikiama informacija, kaip tvarkome jūsų asmens duomenis, kai lankotės mūsų skaitmeniniuose kanaluose, dalyvaujate bet kurios mūsų įmonės organizuojamoje rinkodaros veikloje, internetu perkate bet kurį mūsų produktą, lankotės mūsų biuruose, kreipiatės į mus dėl pretenzijos / klientų reikalų arba kai veikiate kaip vieno iš mūsų klientų, tiekėjų ar kitų sandorio šalių kontaktinis asmuo / atstovas. Taip pat aprašoma, kokias teises turite dėl savo tvarkomų asmenų.

Mes nuolat geriname duomenų privatumo apsaugą, todėl ši politika gali būti keičiama. Su naujausia politikos redakcija visada galima susipažinti mūsų svetainėse. Tikslinė informacija apie konkrečią asmens duomenų tvarkymo veiklą gali būti teikiama kitais kanalais. Tokiu atveju pirmenybė teikiama tokiai informacijai, o ne šiai politikai.

2. Atsakomybė už asmens duomenis

„Lantmännen ek för“ arba atitinkama „Lantmännen“ grupės įmonė yra mūsų surinktų ir tvarkomų asmens duomenų valdytoja. Kai kuriuose mūsų skaitmeniniuose kanaluose gali būti nuorodų į išorės svetaines ar paslaugas, kurių nekontroliuojame. Jei naudodamiesi tokiomis nuorodomis dalijatės kokiais nors asmens duomenimis su išorės šalimi, ta išorės šalis yra jūsų asmens duomenų valdytoja, todėl rekomenduojame susipažinti su jos privatumo politika.

Jei turite klausimų ar kyla neaiškumų dėl to, kaip „Lantmännen“ tvarko jūsų asmens duomenis, rašykite mumis el. pašto adresu dataprotectionofficer@lantmannen.com.

3. Kokius asmens duomenis renkame?

Mes renkame jūsų asmens duomenis, kai, pavyzdžiui, perkate mūsų produktus, lankotės mūsų skaitmeniniuose kanaluose, susisiekiate su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba, dalyvaujate mūsų rinkodaros veikloje arba kreipiatės į mus kaip vieno iš mūsų klientų, tiekėjų ar kitų sandorio šalių atstovas. Pavyzdžiui, renkame šiuos duomenis:

 • jūsų vardas, pavardė, amžius, lytis, nuotrauka, vaizdo stebėjimo medžiaga ir kontaktiniai duomenys (pavyzdžiui, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris);
 • asmens kodas (pavyzdžiui, kai jis naudojamas kaip jūsų individualios įmonės identifikacinis numeris arba kai tai būtina jūsų tapatybei patikrinti);
 • jūsų kliento profilis (t. y. kliento numeris, pirkimo ir (arba) užsakymų istorija ir pan.), banko ir (arba) mokėjimo duomenys, kredito informacija;
 • informacija, kurią pateikiate konkursuose (pavyzdžiui, konkursui pateikiami darbai), ir vertinimo veikla (pavyzdžiui, jūsų įvertinimai ir pasiūlymai);
 • su slapukais susijusi informacija (pavyzdžiui, IP adresas ir duomenys, susiję su IP adresu), kaip aprašyta mūsų slapukų politikoje ir slapukų nuostatose (žr. nuorodas šio puslapio poraštėje);
 • jūsų pageidavimai, alergijos maistui ir su konkrečiu atveju susijusi informacija (pavyzdžiui, duomenys, kuriuos pateikėte bendraudami su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba);
 • informacija apie jūsų įmonės įsipareigojimus, prekybos draudimus, įtraukimą į sankcijų sąrašą, politinę įtaką, neigiamus atsiliepimus žiniasklaidoje;
 • telefoninių pokalbių įrašai ir metaduomenys (pavyzdžiui, pokalbių laikas ir dalyviai), kai kreipiatės į mus dėl prekybos etanoliu ir (arba) grūdais;
 • GPS koordinatės, vairavimo įpročiai, aptarnavimo istorija ir kiti su technika susiję duomenys.

4. Kodėl tvarkome jūsų asmens duomenis?

 

Tvarkymo tikslas

Tvarkomi asmens duomenys

Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas

Mūsų sutarties su jumis ir produktų / paslaugų užsakymų vykdymas.

Pavyzdžiui, vardas, pavardė, kontaktiniai duomenys, kliento profilis, banko ir (arba) mokėjimo duomenys, kredito informacija ir asmens kodas (pvz., kai jis naudojamas kaip jūsų individualios įmonės identifikacinis numeris).

 

Išsami informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama jūsų sutartyje ar užsakymo sąlygose.

Mūsų sutarties su jumis vykdymas (pvz., kad galėtume pristatyti jūsų užsakymą, gauti jūsų mokėjimą arba grąžinti jums pinigus, jei taikoma).

Garantinio aptarnavimo paslaugų teikimas pagal mūsų sutartį su jumis, pavyzdžiui, kai perkate iš mūsų mašiną.

Pavyzdžiui, jūsų vardas, pavardė, kontaktiniai duomenys, kliento profilis, GPS koordinatės, vairavimo įpročiai, aptarnavimo istorija ir kiti su technika susiję duomenys.

Mūsų sutarties su jumis vykdymas (pvz., siekiant numatyti ir optimizuoti technikos priežiūros / remonto poreikius).

Bendravimas su jumis ne rinkodaros tikslais, o, pavyzdžiui, kai kreipiatės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą dėl produktų grąžinimo, defektų, skundų ar kitų klausimų.

Pavyzdžiui, jūsų vardas, pavardė, kontaktiniai duomenys, kliento numeris ir su konkrečiu atveju susijusi informacija, kurią mums pateikiate (pvz., skundo priežastis).

Mūsų teisėtas interesas padėti jums bet kokiais klausimais, susijusiais su mūsų produktais ir (arba) paslaugomis.

 

Jei jūsų klausimas susijęs su grąžinimu / pretenzija, jūsų asmens duomenys bus tvarkomi tam, kad galėtume įvykdyti sutartį su jumis.

Galimybė dalyvauti konkursuose ir kitoje rinkodaros veikloje, kurią organizuoja „Lantmännen“ ar bet kuri iš mūsų įmonių. Tai taip pat gali apimti konkursui pateiktų darbų publikavimą.

Pavyzdžiui, jūsų vardas, pavardė, nuotrauka, kontaktiniai duomenys, konkursui pateikti darbai, banko ir (arba) mokėjimo duomenys ir pan.

 

Išsami informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama konkurso sąlygose.

Mūsų teisėtas interesas vykdyti ir stebėti konkursus bei kitą rinkodaros veiklą (pvz., siekiant patvirtinti jūsų dalyvavimą, paskelbti nugalėtojus ir pan.).

 

Mūsų sutarties su jumis, t. y. konkurso sąlygų, vykdymas (pvz., siekiant išmokėti ir paskirstyti prizus).

„Lantmännen“ produktų ir (arba) paslaugų vertinimas pagal jūsų atsiliepimus, pavyzdžiui, degustatorių grupėse arba klientų pasitenkinimo apklausose.

 

Jūs galite atsisakyti dalyvauti tokiose apklausose spustelėję el. laiške ar tekstiniame pranešime, kurį gavote iš mūsų, esančią nuorodą arba susisiekę su mumis el. pašto adresu dataprotectionofficer@lantmannen.com.

Pavyzdžiui, jūsų vardas, pavardė, amžius, lytis, kontaktiniai duomenys, alergija maistui, jūsų įvertinimai ir pasiūlymai dėl mūsų produktų ir (arba) paslaugų ir pan.

Mūsų teisėtas interesas kurti produktus ir (arba) paslaugas ir stebėti jūsų nuomonę apie juos.

 

Jūsų sutikimas, jei nesate aktyvus „Lantmännen“ klientas.

Bendravimas su jumis ir „Lantmännen“ ar bet kurios iš mūsų įmonių ar verslo partnerių teikiamų produktų ir paslaugų reklama.

 

Tokių pranešimų galite atsisakyti spustelėję el. laiške ar tekstiniame pranešime, kurį gavote iš mūsų, esančią nuorodą arba susisiekę su mumis el. pašto adresu dataprotectionofficer@lantmannen.com.

Pavyzdžiui, jūsų vardas, pavardė, kontaktiniai duomenys, informacija, ar norite atsisakyti mūsų būsimų pranešimų, ir pan.

Mūsų sutarties su jumis vykdymas (t. y. kad galėtume teikti jums pasiūlymus apie produktus ir (arba) paslaugas, kurie gali būti įdomūs jums ar jūsų atstovaujamai įmonei).

 

Mūsų teisėtas interesas reklamuoti savo produktus ir (arba) paslaugas, jei esate mūsų klientas, bet neturite savo paskyros / nesate sudarę su mumis sutarties dėl narystės.

 

Jūsų sutikimas, jei nesate aktyvus „Lantmännen“ klientas.

Statistinių duomenų apie mūsų skaitmeninių kanalų naudojimą rinkimas, tokių kanalų ir techninių platformų priežiūra, kūrimas, išbandymas ir tobulinimas.

Su slapukais susijusi informacija (pvz., IP adresai).

 

Mūsų slapukų politikoje ir slapukų nuostatose pateikiama išsami informacija apie duomenų tvarkymą (žr. nuorodas šio puslapio poraštėje).

Mūsų teisėtas interesas turėti galimybę atnaujinti technologijas, kurios sudaro galimybę jums lankytis mūsų svetainėse, naudotis mūsų svetainėmis, mobiliosiomis programomis ir socialinės žiniasklaidos platformomis, taip pat suprasti, kaip vertinate mūsų skaitmenines platformas, kad galėtume atnaujinti tiek jas, tiek susijusius produktus ar paslaugas.

Reklaminių skelbimų ir turinio, kuris gali jus sudominti, teikimas atsižvelgiant į jūsų veiklą mūsų svetainėse, tikslinės auditorijos sukūrimas rinkodarai socialinės žiniasklaidos priemonėse ir savo rinkodaros veiklos poveikio analizė bei vertinimas.

Su slapukais susijusi informacija (pvz., IP adresai).

 

Mūsų slapukų politikoje ir slapukų nuostatose pateikiama išsami informacija apie duomenų tvarkymą (žr. nuorodas šio puslapio poraštėje).

Mūsų teisėtas interesas reklamuoti savo produktus ir (arba) paslaugas ir suprasti savo rinkodaros veiklos poveikį, kad galėtume ją optimizuoti.

 

Taip pat jūsų sutikimas, kurį pateikiate per slapukų nuostatas, kai lankotės mūsų skaitmeniniuose kanaluose.

Įsipareigojimų užtikrinti tinkamą sandorio šalių kontrolę (deramą patikrinimą) pagal kovos su korupcija, kyšininkavimu ir pinigų plovimu įstatymus ir kitus teisės aktus vykdymas.

Pavyzdžiui, jūsų asmens kodas, informacija apie jūsų įmonės įsipareigojimus, prekybos draudimus, įtraukimą į sankcijų sąrašą, politinę įtaką, neigiamus atsiliepimus žiniasklaidoje ir pan.

Mūsų teisėtas interesas įvertinti savo potencialius verslo partnerius, kad jie nedalyvautų veikloje, kuri gali prieštarauti galiojantiems įstatymams arba pakenkti „Lantmännen“ reputacijai, prestižui ir vertei.

 

Kai kuriais atvejais tai daroma siekiant įvykdyti „Lantmännen“ teisinę prievolę.

Sukčiavimo, korupcijos ir konkurencijos teisės pažeidimų prevencija, kiek tai susiję su mūsų prekyba etanoliu ir (arba) grūdais.

Telefoninių pokalbių, susijusių su etanolio ar grūdų pardavimu ir (arba) pirkimu, įrašai ir metaduomenys (pvz., pokalbių laikas ir dalyviai).

Mūsų teisėtas interesas užkirsti kelią sukčiavimui, korupcijai ir konkurencijos teisės pažeidimams parduodant etanolį ar grūdus ir (arba) juos perkant.

Teisinių reikalavimų sprendimas ir atsakymas į juos, pavyzdžiui, per ginčą ar bylinėjimosi metu.

Pavyzdžiui, jūsų vardas, pavardė, kontaktiniai duomenys ir kita su byla susijusi informacija.

Mūsų teisėtas interesas apsaugoti „Lantmännen“ nuo teisinių reikalavimų ir naudotis savo juridinėmis teisėmis.

Saugios aplinkos sukūrimas mūsų darbuotojams ir lankytojams, taip pat nusikaltimų rizikos mažinimas.

Pavyzdžiui, jūsų vardas, pavardė, kontaktiniai duomenys ir vaizdo stebėjimo medžiaga.

 

Išsami informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų registratūros ir lankytojų registracijos sistemose.

Mūsų teisėtas interesas sukurti saugią aplinką savo biuruose.

 

Jei „Lantmännen“ ketina tvarkyti jūsų asmens duomenis kokiu nors tikslu, kuriam reikalingas jūsų sutikimas pagal galiojančius duomenų apsaugos teisės aktus, tokį sutikimą gausime prieš rinkdami ir tvarkydami jūsų asmens duomenis.

5. Kai lankotės mūsų biuruose

Jums atvykus į mūsų biurą užregistruojame jūsų vardą, pavardę ir kontaktinius duomenimis, kad žinotume, kas yra mūsų patalpose. Ši informacija yra būtina siekiant užkirsti kelią leidimo neturintiems asmenims patekti į mūsų patalpas, taip pat avarijos atveju, kai reikia evakuotis ir pan. Apie tai būsite atskirai informuoti mūsų biuro registratūroje arba registracijos mūsų lankytojų sistemoje metu.

Informacija apie vaizdo stebėjimą kai kuriuose mūsų biuruose pateikiama čia.

6. Su kuo galime dalytis jūsų asmens duomenimis?

„Lantmännen“ gali dalytis jūsų informacija su:

 • Kitomis „Lantmännen“ grupės įmonėmis
  Tam tikrose srityse jūsų asmens duomenimis galime dalytis su kitomis „Lantmännen“ grupės įmonėmis, kad galėtume vykdyti su jumis sudarytą sutartį ir tvarkyti jūsų produktų ir (arba) paslaugų užsakymus. Pavyzdžiui, kai viena iš mūsų įmonių teikia sistemai pagalbines paslaugas (pavyzdžiui, LM2, „mySwecon“ ir kt.), kai jūsų kredito informacija dalijamės su „Lantmännen Finans AB“, kad finansuotume jūsų mašinos pirkimą, ir kai jūsų kontaktiniais duomenimis dalijamės, kad būtų lengviau pristatyti įsigytas prekes ir pan. Tokiais duomenimis bus dalijamasi ir jie bus naudojami tik „Lantmännen“ grupės viduje, laikantis jums pateiktų sąlygų.

  Jūsų duomenimis taip pat galime dalytis „Lantmännen“ grupės viduje, kad žinotume apie jūsų įsipareigojimus visoms „Lantmännen“ įmonėms. Be to, galime dalytis rizikos vertinimais ir bendravimo ar darbo su jumis kaip „Lantmännen“ klientu, platintoju ar tiekėju patirtimi, atsižvelgdami į pirmiau aprašytus tvarkymo tikslus. Jei neatsisakėte ir neprieštaravote, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais, savo turima informacija apie jus kaip „Lantmännen“ grupės klientą galime pasinaudoti, kad suasmenintume savo komunikaciją ir rinkodarą jūsų atžvilgiu.
 • Išorės šalimis, kurios teikia „Lantmännen“ produktus ir (arba) paslaugas
  Jūsų duomenimis taip pat galime dalytis su išorės šalimis, kurios teikia „Lantmännen“ paslaugas, pavyzdžiui, įmonėmis, kurios aprūpina mus IT sistemomis / teikia mums IT paslaugas ar paslaugas, susijusias su rinkodara, duomenų analize ar statistika, kad įgyvendintume pirmiau aprašytus tvarkymo tikslus. Kai asmens duomenys atskleidžiami ar jais dalijamasi su išorės šalimis, kurios teikia „Lantmännen“ duomenų tvarkytojo paslaugas, su tokiomis šalimis sudarome sutartis, kuriomis reglamentuojama, kaip jos gali tvarkyti asmens duomenis mūsų vardu. Jei atskleidžiant asmens duomenis ar jais dalijantis su išorės šalimis šie duomenys turi būti perduoti už ES / EEE ribų, mes pasirūpiname, kad gaunančioje šalyje būtų galima užtikrinti tinkamą asmens duomenų apsaugos lygį, pavyzdžiui, sudarome sutartį su duomenų gavėju, įskaitant Europos Komisijos išleistas standartines sąlygas.
 • Kitomis išorės šalimis (kurios veikia kaip duomenų valdytojai)
  Jūsų asmens duomenimis taip pat galime dalytis su kitomis išorės šalimis, kurios veikia kaip duomenų valdytojai, kai būtina administruoti santykius su jumis arba kai turime kitą teisėtą interesą tai daryti. Pavyzdžiui, gavę jūsų prašymą jūsų asmens duomenis galime atskleisti finansų įstaigoms, bankams, draudimo bendrovėms ir pan., kad galėtumėte pasinaudoti jų siūlomais produktais ar paslaugomis. Tokius duomenis taip pat galime atskleisti, pavyzdžiui, kai apie žemės ūkio / statybinę techniką, kurią įsigijote iš mūsų, pranešame tokios technikos tiekėjui, kai valdžios institucijoms pateikiame atnaujintą informaciją apie nuosavybės teisę į techniką, kai siūlome jums savo verslo partnerius ir pan. „Lantmännen“ taip pat gali atskleisti jūsų asmens duomenis valdžios institucijoms, jei to reikalaujama pagal įstatymus ir (arba) valdžios institucijų sprendimus.

7. Kiek laiko saugome jūsų asmens duomenis?

„Lantmännen“ tvarkys jūsų asmens duomenis, tik kol to reikia kiekvienam tokių duomenų tvarkymo tikslui pasiekti (kaip nurodyta 4 dalyje). Tai reiškia, kad nustoję tvarkyti jūsų duomenis vienu konkrečiu tikslu, juos galime saugoti kitam tikslui pasiekti, tačiau toks tikslas turi būti tarp jau išvardytų. Esame įdiegę procedūras, kuriomis užtikrinama, kad jūsų duomenys bus ištrinti, kai jų nebereikės. Pavyzdžiui, kai tvarkome jūsų asmens duomenis:

 • kad galėtume vykdyti savo sutartį su jumis, juos saugome tiek, kiek nurodyta jūsų ir „Lantmännen“ sutarties sąlygose, su kuriomis sutikote (pavyzdžiui, kliento, sąskaitos ar narystės sutarčių atveju), ir paprastai ne ilgiau nei 1–3 metus po to, kai tokią sutartį nutraukiate arba kreipiatės į mus dėl savo teisės būti pamirštam;
 • kad galėtume atsakyti į jūsų užklausą, kurią pateikėte klientų aptarnavimo tarnybai, duomenis paprastai ištriname po to, kai klausimas išsprendžiamas (išskyrus atvejus, kai tokius duomenis turime saugoti dėl garantijoms ar skundams nustatytų terminų);
 • kad galėtumėte dalyvauti mūsų konkursuose ir rinkodaros renginiuose, duomenis paprastai ištriname pasibaigus konkursui ar renginiui (išskyrus atvejus, kai tokius duomenis reikia saugoti iki vienerių metų kaip laimėtojo įrodymą arba skiriant prizus ir pan., arba ilgiau pagal atskiras konkurso sąlygas);
 • kad „Lantmännen“ laikytųsi galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų (pavyzdžiui, verslo etikai taikomų teisės aktų ir buhalterinės apskaitos taisyklių), jūsų duomenys gali būti saugomi iki 10 metų, priklausomai nuo to, kokie įstatymai taikomi duomenų tvarkymui.

8. Jūsų asmens duomenų saugumas ir apsauga

„Lantmännen“ rūpinasi jūsų asmens duomenų saugumu, todėl įgyvendina tinkamas technines ir organizacines saugumo priemones, kad apsaugotų juos nuo neteisėtos prieigos, pakeitimų, platinimo ar sunaikinimo.

9. Jūsų teisės, susijusios su jūsų asmens duomenimis

Pagal galiojančius duomenų apsaugos teisės aktus jūs turite keletą teisių, susijusių su savo asmens duomenimis, kuriuos tvarko „Lantmännen“. Tarp tokių teisių yra šios:

 1. teisė susipažinti su duomenimis, t. y. teisė susipažinti su savo asmens duomenimis, kuriuos mes tvarkome, pavyzdžiui, gaunant registro nuorašą;
 2. teisė ištaisyti duomenis, y. teisė ištaisyti savo netikslius ar neišsamius asmens duomenis;
 3. teisė ištrinti duomenis (teisė būti pamirštam), t. y. teisė reikalauti, kad jūsų asmens duomenys, kurie yra tvarkomi, būtų ištrinti ir (arba) nuasmeninti (tam tikromis aplinkybėmis, pavyzdžiui, jei tai susiję su tvarkomais duomenimis, kuriems teisiškai reikalingas jūsų sutikimas, kurį atšaukiate nesutikdami, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi);
 4. teisė apriboti asmens duomenų tvarkymą (tam tikromis aplinkybėmis);
 5. teisė į duomenų perkeliamumą, t. y. teisė gauti savo asmens duomenis paprastu ir perduodamu formatu (pavyzdžiui, tam tikromis aplinkybėmis ši teisė taikoma tik dėl tų duomenų, kuriuos mums pateikėte);
 6. teisė nesutikti, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi.

Jūs taip pat turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai, jei manote, kad jūsų asmens duomenys buvo tvarkomi pažeidžiant galiojantį duomenų apsaugos reglamentą. Jei norite pasinaudoti kuria nors iš šių teisių, rašytinį prašymą siųskite el. pašto adresu dataprotectionofficer@lantmannen.com