Aukime kartu

Rinkitės siūlomas galimybes, kurios leis jums klestėti bei tobulėti – ir individualiu, ir profesiniu požiūriu. Nepraleiskite progos pagilinti žinias ir išnaudokite savo potencialą statybų sektoriuje.

Išnaudokite švietimo ir mokymų galimybes

Pagilinkite savo įgūdžius ir gebėjimus, pasinaudodami neprilygstamų mokymų „Volvo“ centre galimybe. Naudokitės geriausia mokymosi medžiaga, el. mokymosi kursais ir programa „iTalent“.

Įgaukite tarptautinės patirties

Norite išmokti dirbti naujoje valstybėje, kur vyrauja kitokia kultūra? Nepraleiskite progos įsidarbinti viename iš „Swecon“ tarptautinių padalinių ir gilinkite įgūdžius, įgaudami nepamirštamos patirties.

Mes investuojame į savo priežiūros technikus

 

Darbas – objektuose, prižiūrint ir remontuojant modernias mašinas bei glaudžiai bendradarbiaujant su mūsų klientais. Priežiūros technikai – „Swecon“ prekės ženklo administratoriai. Jūs kaip atstovavimo specialistai kasdien susitiksite su klientais ir užtikrinsite aukščiausios klasės paslaugų teikimą.

Be abejo, mes padėsime tobulinti jūsų techninę kompetenciją, organizuodami įvairias mokymų programas ir mokymo vietoje veiklas. Kiekviena diena – tai galimybė augti ir plėsti savo kompetencijos ribas – tiek asmeniniu, tiek ir profesiniu lygiu.