Ratiniai krautuvai

L150H

Naujosios H serijos L150 modelis yra efektyvesnis, našesnis ir išmanesnis, negu ankstesnės G serijos mašinos. Dėl galingo variklio, antros kartos „OptiShift“ ir naujojo sauso tipo stovėjimo stabdžio, pasiekiamas iki 15% didesnis degalų naudojimo efektyvumas. Siekiant dar iki 10% padidinti našumą, L150H modelyje sumontuota tobulesnė nauja transmisija, naujas hidrotransformatorius ir peržiūrėti perdavimo skaičiai.
 • Kaušo talpa
  2.7 - 9.5 m3
 • Darbinė masė
  24100 - 25600 kg
 • Statinė galinė apkrova esant visam apsisukimui
  15970 kg
 • Checkmark
  Mes padėsime su finansavimu
 • Checkmark
  Serviso sutartys
 • Checkmark
  Priderintas jūsų poreikiams

 • Darbinė masė
  24100 - 25600 kg
 • Plėšimo jėga
  202 kN
 • Kaušo talpa
  2.7 - 9.5 m3
 • Variklis
  Volvo D13F
 • Rąstų griebtuvai
  1.1 - 2.4 m2
 • Maksimali galia esant
  1300 aps./min
 • ...ISO 9249, SAE J1349 grynoji
  220 kW
 • Maksimalus sukimo momentas esant
  1000 aps./min
 • ...SAE J1995, bendroji
  1960 Nm
 • ...ISO 9249, SAE J1349 grynoji
  1957 Nm
 • Statinė galinė apkrova esant visam apsisukimui
  15970 kg
 • Padangos
  26.5 R25, 775/65 R29
L150H

Funkcijos

Naujos kartos „OptiShift“

Darbo ciklų trukmei bei degalų sąnaudoms sumažinti naujos kartos „OptiShift“ padės individualiai pritaikyti mašinos transmisijos blokatoriaus įsijungimą. Ši patobulinta technologija apjungia „Reverse By Braking“ (RBB) funkciją su naujuoju blokuojamu hidrotransformatoriumi, taip sukurdama tiesioginę pavarą tarp variklio ir transmisijos.

 • Iki 15 % didesnis degalų naudojimo efektyvumas

  Padarykite daugiau sunaudodami mažiau degalų, H serijos mašinų atnaujinimai gali užtikrinti iki 15 % didesnį degalų naudojimo efektyvumą lyginant su G serijos modeliais. Prie tokio padidėjimo prisideda galingas variklis, antros kartos „OptiShift“, padargų optimizavimas ir naujasis sausas stovėjimo stabdys, eliminuojantis nuostolius dėl trinties.

 • „Reverse By Breaking“ (RBB) (krypties pakeitimo stabdant) funkcija

  Prailginkite jūsų mašinos dalių tarnavimo laiką ir padidinkite operatoriaus komfortą su „Reverse By Braking“ (RBB) funkcija – „Volvo“ patentuota technologija. Stabdymo funkcija, sumažindama variklio apsukas ir automatiškai įjungdama darbinius stabdžius, sulėtina mašiną kai operatorius nori pakeisti judėjimo kryptį ir taip sumažina apkrovą transmisijai.

 • Galia didyn, degalų sąnaudos mažyn

  Kad ciklų trukmės būtų kuo trumpesnės ir juo efektyviau naudojami degalai, H serijos ratiniuose krautuvuose montuojamas galingas „Volvo“ variklis, atitinkantis naujausius emisijų reglamentus ir teikiantis didesnę galią ir sukimo momentą negu G serijos mašinose.

 • Eco pedalas

  Sulėtinkite mašinos dėvėjimąsi ir padidinkite degalų naudojimo efektyvumą su „eko“ pedalu. Unikalios „Volvo“ konstrukcijos „eko“ pedalas skatina ekonomišką darbą, padidindamas mechaninę pasipriešinimo jėgą reaguodamas į perteklinį akseleratoriaus naudojimą.


Padidinkite našumą iki 10 %

Maksimaliam stabilumui ir efektyvumui užtikrinti, H serijos ratiniai krautuvai buvo patobulinti įrengiant naują transmisiją, puikiai derančią su varikliu ir ašimis. Naujasis hidrotransformatorius sukuria didesnį sukimo momentą, ir pagerina veikimą esant mažiems greičiams. Siekiant paspartinti greitėjimą ir užtikrinti sklandesnį veikimą, buvo sumažintos pakopos tarp pavarų.

 • Greiti kasimo ciklai

  Sutrumpinkite ciklų trukmes su naujos kartos apkrovai jautria hidrauline sistema, suprojektuota taip, kad pagreitėtų padargų reakcija ir padidėtų strėlės kėlimo bei nuleidimo greitis.

 • Patogiai produktyvus

  Prisitaikykite mašiną savo reikmėms ir užtikrinkite tikslų funkcijų valdymą naudojantis viena arba keliomis svirtimis. Siekiant užtikrinti maksimalų kiekvienos operacijos efektyvumą, rinkitės vieną iš trijų hidraulinių režimų, atsižvelgdami į norimą veikimo jautrumą.

 • Kaušo išlyginimo funkcija

  Pakelkite savo darbo produktyvumą į naują lygmenį naudodamiesi nauja kaušo išlyginimo funkcija. Naujoji funkcija padidina operatoriaus darbo našumą automatiškai grąžindama kaušą iš išvertimo ir užlenkimo padėčių.


„Load assist“

Išnaudokite visą jūsų mašinos produktyvumo potencialią naudodamiesi „Load Assist“ – dinamine krovinio svėrimo sistema su vos 1 % paklaida. Valdoma per 10" „Volvo Co-Pilot“ jutiklinį ekraną, ši sistema suteikia jums galimybę stebėti kraunamos medžiagos kiekius ir lengvai valdyti darbo užsakymus – vėliau šiuos duomenis galima išsaugoti ir pasiekti nuotoliniu būdu. Be to, pasitelkę „CareTrack“ sistemą jūs galite sekti savo mašinos degalų panaudojimo efektyvumą.

 • Bortinės svarstyklės

  Nustatydami optimalų kraunamos medžiagos kiekį iki šiol galėdavote pasikliauti tik intuicija. Kas, jeigu vežate per mažai medžiagos, o gal vežate per daug? Su bortinės svėrimo sistemos programa daugiau nebereikės spėlioti. Dinaminė krovinio svėrimo sistema realiuoju laiku teikia informaciją apie kaušo įkrovą, tad išvengsite perkrovų ar nepakankamos krovos, nebegaišti laiko persvėrimui ir laukimui.

 • Operatorių mokymai

  Operatorių mokymai padeda užtikrinti, kad jie sugebės išnaudoti visą „Volvo“ mašinų potencialą. Ši intuityvi programa realiuoju laiku teikia operatoriams rekomendacijas, padėdama suprasti, kaip jų veiksmai veikia mašinos našumą ir efektyvumą, o taip pat identifikuoti gerintinus arba keistinus jų darbo metodus.

 • Slėgio padangose stebėjimo sistema

  Su padangų slėgio stebėsenos programėle galite tikrinti savo padangų būklę patogiai sėdėdami kabinoje. Realiuoju laiku teikdama informaciją apie padangų slėgį ir temperatūrą, ši sistema taupo laiką mašinos apžiūrų metu ir gali prailginti padangų tarnavimo laiką.

 • Žemėlapis

  Su Žemėlapio funkcija visada tiksliai žinokite mašinos buvimo vietą. Ši išmani taikomoji programa leidžia operatoriams realiuoju laiku stebėti savivarčių eismą darbų zonoje. Tai ne tik suteikia operatoriams galimybę geriau orientuotis darbavietėje, bet ir leidžia jiems aktyviai prisitaikyti prie konkrečių eismo sąlygų.


Svirčių sistema „Torque Parallel“

Maksimaliai išnaudokite jūsų „Volvo“ ratinį krautuvą, pasirinkdami įvairių jam skirtų padargų. Suformuokite patvarų ir patikimą įrenginį su padargais, kurių dydis ir konstrukcija idealiai atitinka jūsų mašinos parametrus, įskaitant sujungimo rankos geometriją, plėšimo ir kėlimo jėgas. Jeigu neturėsime jūsų pageidaujamo padargo, „Volvo“ gali pagaminti jį specialiai pagal jūsų reikalavimus.

 • Perkrovimas

  Pasiekite iki 5% didesnį produktyvumą su naujaisiais „Volvo“ perkrovimo kaušais. Šie perprojektuoti kaušai turi naujai padarytus išgaubtus šonus ir geresnę apsaugą nuo barstymo, todėl juos lengviau užpildyti, o barstymas sumažinamas iki minimumo. Norėdami kuo mažesnio barstymo ir geresnio smūgių amortizavimo, kaip papildomą įrangą pasirinkite strėlės pakabos sistemą, kuri automatiškai įsijungia priklausomai nuo pasirinktos pavaros ar greičio.

 • Blokų tvarkymas

  Kad užtikrintumėte didelę kėlimo jėgą ir maksimalų stabilumą blokų tvarkymo srityse, rinkitės iš plataus tvirtų „Volvo“ padargų asortimento, įskaitant blokų šakes, trupintuvo dantį ir išvalymo grėbtuvus.

 • Šlako tvarkymas

  Kad apsaugotumėte save ir mašiną, o taip pat užtikrintumėte patikimą ir ilgalaikį veikimą tvarkant karštą šlaką, „Volvo“ siūlo įvairių specialiai pritaikytų mašinų variantų ir padargų.

 • Rąstų tvarkymas

  Pritaikyti didelėms kėlimo ir išvertimo jėgoms ir užtikrinantys maksimalų stabilumą rąstų krovimo darbuose – platus pasirinkimas bendrosios paskirties griebtuvų, rūšiavimo griebtuvų ir iškrovimo griebtuvų.


Operatoriaus pasirinkimas

Dirbkite patogiai, sėdėdami geriausioje rinkoje „Volvo“ kabinoje, kurioje gali būti įrengiama naujoji reguliuojama sėdynė. Naudodamiesi laipteliais saugiai ir lengvai įlipkite į kabiną ir lengvai atsidarykite duris papildomai įsigyjamu nuotolinio valdymo įtaisu.

 • Matomumas

  Matomumui pagerinti, H serijos ratiniuose krautuvuose galima įrengti galinio vaizdo kamerą. Matomumą optimizuoja radarinė aptikimo sistema, veikianti kartu su galinio vaizdo kamera, kad vaizdiniu ir garsiniu perspėjimu įspėtų operatorių apie artėjančius nematomus objektus. Ant mašinos sumontuoti turėklai ir laipteliai nudažyti oranžine spalva, kad būtų geriau matomi operatoriams ir techninės priežiūros personalui.

 • „Comfort drive control“ (patogaus važiavimo valdymo) funkcija

  Siekiant sumažinti operatoriaus nuovargį dirbant ir padidinti produktyvumą, jūsų mašinoje galima įrengti „Comfort Drive Control“ funkciją. Ši išmani funkcija suteikia jums galimybę valdyti mašiną maža svirtele – tai ypatingai praverčia spartiems sunkvežimių krovimo darbams.

 • Operatorių mokymai

  Padidinkite produktyvumą ir sumažinkite degalų sąnaudas išmokdami eksploatuoti jūsų ratinį krautuvą pačiu efektyviausiu būdu. „Volvo“ siūlo operatorių mokymus, kuriuose naudojamos geriausios pramonėje išbandytos praktikos.


Pirmaujančios rinkoje priežiūros galimybės

Techninei priežiūrai palengvinti, „Volvo“ kabiną galima paversti 30º arba 70º kampu, o variklio gaubtas valdomas elektroniniu būdu. Išlikite žingsniu priešakyje ir tikrinkite stabdžių būklę pagal ant ratų įrengtus stabdžių susidėvėjimo indikatorius. Kad į komponentus nepatektų drėgmė ir nešvarumai, kiekviename įrengti patogiai išdėstyti keičiami alsuoklių filtrai.

 • Patvari konstrukcija

  Suprojektuoti orientuojantis į patvarumą, H serijos ratiniai krautuvai turi tvirtą rėmo konstrukciją, idealiai tinkančią „Volvo“ varančiajai sistemai. Aušinimo ventiliatorius su hidrauline pavara reguliuoja komponentų temperatūrą ir gali automatiškai keisti sukimosi kryptį, kad galėtų savaime išsivalyti aušinimo blokai. Siekiant užtikrinti ilgą tarnavimo laiką, stabdžiai sumontuoti išorėje, o priekinė ir galinė ašys aušinamos cirkuliuojančia alyva.

 • „Volvo ACTIVE CARE“ aktyvi stebėsena

  Užtikrinkite nepertraukiamą mašinos darbą naudodamiesi „Volvo ACTIVE CARE“ paslauga. „Volvo“ stebi mašinos sveikatą nuotoliniu būdu iš mūsų naudingosios darbo trukmės centro (Uptime Center), padėdama prognozuoti galimus gedimus prieš šiems įvykstant. Taip galite labiau susitelkti darbui, apribojant neplanuotas prastovas ir mažinant remonto sąnaudas.

 • Mes jums padėsime

  Išlaikykite produktyvumą ir ilgą mašinos naudingojo darbo trukmę, rinkdamiesi iš mūsų plačiai prieinamo Originalių „Volvo“ dalių (Genuine Volvo Parts) asortimento. Joms visoms suteikiama „Volvo“ garantija. Esame čia, kad padėtume jums neatsilikti nuo grafiko, ir siūlome lanksčius techninės priežiūros ir remonto planus.