Ekskavatoriai

EWR130E

EWR130E ratinis ekskavatorius pasižymi puikiu našumu, o matmenimis yra kompaktiškiausia mašina savo klasėje. Kabina tokia pati kaip didesnių ratinių ekskavatorių ir suteikia visą „Volvo“ mašinoms būdingą komfortą ir matomumą. Ar dirbtumėte ankštose miestų erdvėse, ar su infrastruktūros projektais, landšafto formavimu ar kitur, ši daugiafunkcė 12 - 14 tonų mašina nustato naujus judrumo ir darbo našumo standartus.
 • Darbinė masė
  12900 - 14400 kg
 • Bendroji galia
  90 kW
 • Kaušo talpa
  0.73 m3
 • Checkmark
  Mes padėsime su finansavimu
 • Checkmark
  Serviso sutartys
 • Checkmark
  Priderintas jūsų poreikiams

 • Darbinė masė
  12900 - 14400 kg
 • Plėšimo jėga, ISO (padidinta)
  108.5 kN
 • Kaušo talpa
  0.73 m3
 • Bendroji galia
  90 kW
 • ...esant variklio apsukoms
  2000 aps./min
 • Maks. kėlimo galia
  5900 kg
 • ...siekyje / aukštyje
  4.5 / 1.5 m
 • Maksimalus kasimo gylis
  5100 mm
 • Maksimalus kasimo siekis
  8670 mm
 • Galinės dalies sukimo spindulys
  1550 mm
 • Maksimalus greitis
  35 km/h
EWR130E

Ypatybės

Kompaktiškas pasirinkimas

Su EWR130E imkitės užduočių, kurios neįveikiamos tradiciniam ekskavatoriui. Su naujos konstrukcijos strėle ir ranka, ši mašina pasižymi mažiausiu rinkoje galiniu (1,55 m) ir priekiniu (1,81 m) sukiojimosi spinduliu, kas leidžia saugiau ir patogiau dirbti ribotose erdvėse. Mažas mašinos aukštis ir optimaliai išdėstyti pririšimo taškai ant apatinio rėmo labai palengvina mašinos transportavimą.

 • Neprilygstama keliamoji galia

  EWR130E ekskavatoriaus svorio centras yra žymiai žemiau lyginant su analogiškomis mašinomis, kas užtikrina jam puikiausią stabilumą. Fiksuoto tvirtinimo nesisukanti strėlė leidžia kelti iki 4,3 tonos su 6 metrų siekiu. Ši išmanios konstrukcijos kasimo įranga ir galingas 90 kW „Volvo“ variklis užtikrina geriausias šioje ekskavatorių klasėje prasilaužimo ir atplėšimo jėgas.

 • Papildomas kompaktiškumas

  Padidinkite mašinos universalumą užsisakę neišsikišančius spyrius. Ši pasirinktinė įranga suteikia galimybę pastatyti ir stabilizuoti mašiną net pačiose ribočiausiose darbų vietose.

 • Puikus manevringumas

  Kad mašina taptų dar lanksčiau panaudojama, galima įrengti visą eilę vairavimo režimų, kurie lengvai pasirenkami sukamuoju perjungikliu. Pasirinktinė 4 vairuojamų ratų vairo sistema sumažina mašinos sukimosi spindulį dirbant mažu greičiu.

 • Padalyti verstuvai

  Papildomi padalyti verstuvai suteikia operatoriui daugiau galimybių horizontaliai išlyginti mašiną įvairiose vietose, pvz., ant šaligatvių ir nelygaus pagrindo.


Kūrėte jūs, pagamino „Volvo“

„Volvo“ pasiruošusi žengti papildomą žingsnį, kad įtrauktų klientus į visą mūsų mašinų inžinerinę kelionę. Demonstracijos darbų atlikimo vietoje ir bandomieji važiavimai yra esminiai dalykai kiekviename kūrimo etape, jie suteikia klientams galimybę prisitaikyti savo mašinas pagal savo darbų vietų poreikius. Nuodugniai pagal griežtus reikalavimus išbandytas, EWR130E ekskavatorius sukurtas užtikrinti puikius rezultatus net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis.

 • Visapusiškai saugus

  Ryškiai nudažytos pakopos ir turėklai padeda greitai ir lengvai įlipti į mašiną ir iš jos išlipti. Papildomai galima įrengti, kad įlipimo žibintas būtų valdomas nuotoliniu būdu ir padėtų jums susiorientuoti tamsoje. Mūsų turimas LED darbinių žibintų komplektų asortimentas gali dar pagerinti matomumą esant silpnam apšvietimui.

 • Švarus ir produktyvus

  Važinėjant didesniais greičiais, kaip pasirinktinė įranga sumontuoti ašies purvasaugiai ilgiau neleis mašinai užsiteršti, nes už ratų arkų uždengia didelį paviršiaus plotą.

 • Lengvas padargų nustatymas

  Lengvai suprogramuokite padargo hidraulikos darbinį slėgį ir srautą be techninės priežiūros specialisto pagalbos – jums padės padargų valdymo sistema (angl. Attachment Management System). Mūsų sistema gali saugoti iki 32 skirtingų padargų nustatymo duomenis, tokiu būdu padėdama iki minimumo sutrumpinti prastovų trukmę ir sumažinti atitinkamus kaštus. Spartusis mygtukas valdymo pulte suteikia greitą prieigą prie padargų meniu.

 • Patogiai susidėkite savo įrankius

  Tobulai tinkanti vežiotis įrankius ir kėlimo grandines, ergonomiškai įrengta stalčiaus tipo įrankių dėžė patogiai išsitraukia iš važiuoklės. Ši įrankių dėžė, kurią pirmoji įdiegė „Volvo“, gali sutalpinti iki 120 kg. Dėžės pertvarėlės, kurias galima sudėti į penkias skirtingas padėtis, padeda operatoriui tvarkingai laikyti įrankius.


Pamatykite skirtumą

Sėdėdamas EWR130E kabinoje, operatorius be jokių kliūčių mato visą 360 laipsnių lauką aplink mašiną. Žemas antstatas ir sumaniai suprojektuotas atsvaras, gaubtas ir durys pagerina matomumą žiūrint atgal. Matomumas dešinėje mašinos pusėje taip pat yra geriausias šioje mašinų klasėje, kadangi ten nėra sumontuota jokių dalių – tai unikali „Volvo“ dizaino koncepcija.

 • „Volvo“ Išmanusis vaizdas

  Pasitelkę papildomai įrengiamą „Volvo Smart View“ sistemą, operatoriai gali dirbti visiškai pasitikėdami savimi. Ši sistema naudoja priekines, galines ir šonines kameras, kurios dirbant sukuria realaus laiko mašinos vaizdą iš viršaus ir pateikia jį spalvoto vaizdo ekrane. Todėl dirbant mašina gali saugiau sukinėtis, ypač ribotose erdvėse.

 • Patogu operatoriui

  EWR130E kabina yra tokio paties dydžio, kaip ir jo didesniųjų kolegų, todėl suteikia operatoriams erdvią ir mažai triukšmingą darbo aplinką. Tarp ergonomiškų ir paprastų naudoti valdymo elementų yra ir programuojami mygtukai ant vairasvirtės, suteikiantys operatoriams galimybę dirbant greitai ir patogiai pasinaudoti tuo metu aktualiomis funkcijomis.

 • Važiuokite komfortiškai

  Kad mažiau pavargtų operatorius ir darbas būtų lengvesnis, „Comfort Drive Control“ (patogaus važiavimo valdymo) funkcija leidžia operatoriams, važiuojant iki 20 km/h (12 mph) greičiu vairuoti mašiną neatitraukiant rankos nuo vairasvirtės. Viena vairasvirte galima valdyti beveik kiekvieną operaciją – nuo ratų sukiojimo iki verstuvo bei spyrių valdymo, priekinio stiklo valymo ir kitų.

 • Laisvai pritaikoma vairasvirtė

  Suraskite idealiausią padėtį savo L8 vairasvirtei – ji sumontuota ant specialios rutulinės jungties, suteikiančios galimybę nustatyti vairasvirte bet kokiu pageidaujamu kampu. Kad būtų patogiau ir sumažėtų rankų įtampa, operatorius gali per kelias sekundes nustatyti kampą į neutralią padėtį.


Universalus našumas

Naudodamiesi Steelwrist® automatiškai prisijungiančiu greito prikabinimo įtaisu, galite greitai ir lengvai prijungti hidraulinius padargus patogiai ir saugiai būdami kabinoje.

 • Įveikite bet kokį kampą

  Padidinkite produktyvumą naudodamiesi Steelwrist® kreipimo-sukimo mechanizmais, kurie suteiks jums daugiau lankstumo bet kokiu kampu atlikti tikslumo reikalaujančius statybos darbus. Gamykloje įrengiama kreipimo-sukimo mechanizmui parengta sistema leidžia jums mašiną ir kreipimo-sukimo mechanizmą valdyti tiesiog dvejomis vairasvirtėmis, o visa reikiama informacija pateikiama tik viename mašinos ekrane.

 • Komfortas dideliu greičiu

  Patikimai valdydami ir labai patogiai važiuokite iki 35 km/h (22 mph) greičiu. Pasirinktinė strėlės pakabos sistema automatiškai įsijungia esant 5 km/h greičiui, sugerdama smūgius ir taip sumažindama šokinėjimą ir nubyrėjimą iš kaušo. Hidraulinis kontūras su hidrauliniais akumuliatoriais mažina smūgius važiuojant nelygia vietove ar duobėtais keliais, taip užtikrindamas sklandesnį ir greitesnį važiavimą.

 • Prisikabinkite priekabą

  TuV aprobuotas vilkimo rėmas leidžia vilkti iki 3 tonų priekabą arba netgi iki 8 tonų, jeigu priekaboje įrengti papildomi stabdžiai, todėl galite patys atsigabenti visus reikiamus įrankius į darbų vietą. Kad būtų universaliau, priekabos kablys gali būti montuojamas ant spyrių arba lygiagretaus verstuvo.

 • Automatinis kasimo stabdys

  „Volvo“ išrastasis automatinis kasimo stabdys leidžia jums vos sustojus iš karto imtis darbo. Darbinis stabdys ir svyravimo užraktas automatiškai įsijungia kai mašinos greitis sumažėja iki nulio.


Paprasta techninė priežIūra ir aptarnavimas

Dėl paprastos techninės priežiūros jūsų mašina visada išliks geros darbinės būklės. Tepimo taškai sugrupuoti, o filtrai sumontuoti už plačiai atsidarančio variklio dangčio, o visus kasdienės priežiūros taškus galima pasiekti nuo žemės. Be to, pasukamas oro kondicionieriaus kondensatorius užfiksuojamas dviem lanksčiais skląsčiais, taip pagerinant prieigą prie tinklelio ir radiatorių, kad juos būtų lengva išvalyti ir komponentai tarnautų ilgesnį laiką.

 • „Dig Assist“ programėlės

  Atskleiskite visą savo mašinos produktyvumo potencialą pasitelkę pasirenkamąją „Dig Assist“ sistemą, valdomą per 10" „Volvo Co-Pilot“ ekraną. Gaukite prieigą prie išmanių taikomųjų programų, tokių kaip bortinių svarstyklių, 2D, „In-Field Design“ ir 3D programinės įrangos paketai, su kuriomis kasimo procesas taps tikslesnis ir spartesnis.

 • Lengva mašinos stebėsena

  Užtikrinkite maksimaliai efektyvų savo „Volvo“ mašinos darbą pasinaudodami „CareTrack“ telematine sistema, teikiančia išsamią ir labai naudingą informaciją apie mašinos darbo sąlygas, būklę bei našumą. Naudojantis „Volvo Active Care“ paslauga, „Volvo“ prižiūrės jūsų mašiną už jus, mūsų naudingosios darbo trukmės centras (angl. Uptime Center) stebi jūsų mašinos duomenis ir susisiekia su jumis, jeigu reikia imtis kokių nors veiksmų.

 • Pritaikykite ir prijunkite

  Maksimaliai išnaudokite savo ratinį ekskavatorių pasitelkdami mūsų platų asortimentą specialiai pritaikytų padargų, tobulai suderintų su jūsų mašina. Susikonfigūruokite tvirtą ir patikimą mašiną, pasižyminčią trumpesnėmis ciklų trukmėmis bei geresniu degalų naudojimo efektyvumu, individualiai pritaikydami savo mašiną montuodami aukštos kokybės, geriausiai jūsų poreikius atitinkančius „Volvo“ padargus.

 • Pasiruošę padėti

  Išlaikykite aukštą darbo našumą ir ilgą mašinos naudingojo darbo trukmę naudodami plačiai prieinamas, patikrintas ir aprobuotas originalias „Volvo“ dalis, kurioms visoms suteikiama „Volvo“ garantija. Su šiuo išsamiu sprendimu padėsime jums sklandžiai vystyti veiklą, jame siūlome lanksčius techninės priežiūros ir remonto variantus, o taip pat planinį aptarnavimą, kad užtikrintumėme kuo ilgesnę jūsų ekskavatoriaus eksploatacijos trukmę.