Asfalto klotuvai

P8820D ABG

Patirkite didžiausią asfaltavimo našumą. Pasižymėdama 13 metrų asfaltavimo pločiu, didelės talpos bunkeriu ir galingu varikliu, „Volvo“ P8820D ABG asfalto klotuvas yra didelė mašina dideliems darbams. Pasižymintis visoje pramonės šakoje garsiu patogumu operatoriui ir suderinamas su įvairiausiomis didelio našumo lyginimo plokštėmis, šis asfalto klotuvas sukurtas kiekvieną pamainą užtikrinti išskirtinę kokybę ir naudingojo darbo trukmę.
 • Bazinis plotis
  2.5 m
 • Variklio galia
  200 kW
 • Klojimo našumas
  1100 t/h
 • Checkmark
  Mes padėsime su finansavimu
 • Checkmark
  Serviso sutartys
 • Checkmark
  Priderintas jūsų poreikiams

 • Variklis
  Volvo D8J
 • Bazinis plotis
  2.5 m
 • Variklio išmetamoji tarša
  EU stage V
 • Variklio galia
  200 kW
 • ...esant variklio apsukoms
  2000 aps./min
 • Bunkerio talpa
  14.7 t
 • Maksimalus sluoksnio storis
  300 mm
 • Maksimalus asfalto klojimo plotis
  13 m
 • Klojimo našumas
  1100 t/h
 • Vilkiko svoris
  17350 kg
P8820D ABG

Pranašumai

Dirbkite su užmoju

Su P8820D ABG lengvai įveikite didelius asfaltavimo darbų projektus – jo maksimalus asfaltavimo plotis 13 metrų, o klojamos asfalto dangos storis iki 300 mm. 14,7 tonos bunkerio talpa ir didelis konvejerio tunelis užtikrina asfaltavimo išeigą iki 1100 tonų per valandą.

 • Puikus stabilumas

  325 mm pločio ir 3120 mm ilgio vikšrai užtikrina puikų kontaktą su paviršiumi. O tvirtas rėmas ir kiti komponentai suteikia mašinai išskirtinį stabilumą. Be to, „Volvo“ automatinis vikšrų įtempiklis užtikrina geresnį kryptinį stabilumą visuose asfaltavimo darbuose.

 • Galingas ir efektyvus

  Aukščiausios kokybės „Volvo“ variklis yra specialiai priderintas prie hidraulinės sistemos ir pasižymi dideliu sukimo momentu esant mažoms apsukoms, kad variklis dirbtų kuo galingiau ir efektyviau. Dar labiau sumažinkite degalų suvartojimą naudodamiesi išmaniosiomis funkcijomis, tokiomis kaip prisitaikantis „ECO mode“ režimas, priderinantis variklio galią atsižvelgiant į darbo vietos poreikius.

 • Sukonfigūruotas sėkmingam darbui

  Neskaitant asfalto klojimo, savo klotuvą galite parengti ir įvairioms specifinėms sritims, kadangi yra daug jo konfigūracijos galimybių. Pasiekite didžiausią sutankinimo lygį už lyginimo plokštės tokiuose darbuose kaip balasto klojimas arba darbas su cementuotu pagrindu ir voleliais sutankinamo betono medžiagomis.


Operatoriaus pasirinkimas

Viską valdykite su elektronine klotuvo valdymo (EPM3) sistema. Su vidiniu apšvietimu naktinėms pamainoms, visi mygtukai surinkti į vieną valdymo sistemą ir išdėstyti taip, kaip būtų kuo lengviau dirbti. EPM3 turi integruotas funkcijas, pvz., nustatymų tvarkyklę (angl. Settings Manager), kurioje laikomi pritaikyti nustatymai konkretiems projektams, kad visuose atliekamuose darbuose būtų užtikrinama nekintama asfaltavimo kokybė, o taip pat techninės priežiūros intervalų tvarkyklė (angl. Service Interval Manager), įspėjanti operatorių apie būtiną arba suplanuotą techninę priežiūrą.

 • Matomas kiekvienas kampas

  Operatoriams niekas neriboja matomumo, nes variklio gaubtas yra plokščias, elektros skirstomosios dėžutės mažesnės, yra įstiklinti plotai abejose platformos pusėse, ištraukiama sėdynė ir artimosios zonos veidrodėliai. Šeši standartiniai darbiniai žibintai ir pasirinktiniai apšvietimo komplektai dar padidina saugumą dirbant naktį. Vietinio apšvietimo funkcija apšviečia platformą tris minutes po tai kai įjungiamas pagrindinis jungiklis arba išjungiamas degimas.

 • Malonu ausiai

  Pasiekite aukštą asfaltavimo našumą ir dirbkite nepaprastai tyliai. Pritaikant variklio galią pagal konkrečios darbo užduoties poreikius, naudojant prisitaikantį „Eco Mode“ režimą ir optimaliai sureguliuojant variklio apsukas sumažėja skleidžiamo triukšmo lygis, kuo patenkinta tiek asfaltavimo komandai, tiek ir darbų vietos bendruomenei. Visoje mašinoje įrengtos atskirų dalių garso izoliacijos dar labiau sumažina jos triukšmingumą.

 • „Pave assist“

  Valdoma per pasirinktinę „Volvo Co-Pilot" sąsają, „Pave Assist“ sistema suteikia visą rinkinį labai efektyvių skaitmeninių priemonių, įskaitant medžiagų tvarkyklę („Material Manager“), šiluminį profiliavimą („Thermal Profiling“) ir orų rodinį („Weather View“), skirtų operatoriaus darbui palengvinti, asfaltavimo procesui dokumentuoti ir klojamos dangos kokybei pagerinti.

 • Išmanesnis asfalto pakrovimas į klotuvą

  Padidinkite asfaltavimo efektyvumą pasitelkę pasirenkamąją „Smart Dock“ sistemą. Nuotoliniu būdu valdomos šviečiančios juostos orientuoja savivarčių vairuotojus, taip padėdamos užtikrinti, kad jie privažiuos ir iškraus asfaltą į klotuvo bunkerį pačiu saugiausiu ir efektyviausiu būdu. Taip bus mažiau darbo pertrūkių bunkerio užpildymui asfaltu, mažiau asfalto išbyrės ir bus užtikrinta vienodesnė klojamos asfalto dangos kokybė.


Ilgaamžė kokybė

Išvenkite sunkvežimio ir asfalto klotuvo apgadinimų prisijungiant asfalto pakrovimui pasinaudodami pasirinktine „Soft Dock“ funkcija – vieninteliu rinkoje sprendimu, galinčiu sugerti smūgius ir vibruoti tuo pačiu metu. Apsaugoti stumiantieji velenai sugeria smūgį prisijungimo metu, sumažindami žymių atsiradimo už lyginimo plokštės riziką, kad būtų užtikrinta aukščiausia paklotos dangos kokybė.

 • Optimalus paduodamos medžiagos srautas

  Sukurtas remiantis ankstesnės kartos mašinos sėkme, P8820D ABG pasižymi padidintu sraigto aukščio reguliavimo diapazonu – nuo 120 iki 200 mm. Tai leidžia asfalto klotuvui užtikrinti optimalų paduodamos medžiagos srautą sraigto kanale įvairiems klojamos dangos storiams iki 300 mm.

 • Asfaltuokite drąsiai

  Užtikrinkite nekintamai aukštos kokybės rezultatus visuose jūsų projekto darbuose su „Volvo“ patentuotu papildomu lyginimo plokštės apkrovos įtaisu, kuris leidžia išvengti pradedant judėti susidarančių dangos iškilimų dirbant su dideliais asfaltavimo pločiais. Lyginimo plokštės įtempimo įtaisas užfiksuoja sąsūkos standumą per visą lyginimo plokštės ilgį, taip užtikrinant vienodą pokrypio kampą visame plokštės ilgyje.

 • Teisingame kelyje

  Siekiant prailginti naudingojo darbo laiko trukmę ir sumažinti eksploatacijos išlaidas, važiuoklėje įrengtas automatinis vikšrų įtempiklis su tik „Volvo“ būdingu hidrauliniu reguliatoriumi. Tai užtikrina tikslesnį ir stabilesnį vairavimą ir mažesnį vikšrų dėvėjimąsi, o patvarūs vikšrų grandikliai padeda pasiekti dar lygesnį asfalto dangos paviršių.

 • Asfaltuokite be sustojimų

  Dėl greito ir saugaus mašinos aptarnavimo ir priežiūros, galite labai greitai sugrįžti prie darbo. Pagerinta prieiga priežiūrai prie svarbiausių patikros taškų per plačią angą platformos viršuje. Tai palengvina techninę priežiūrą, sutrumpina prastovų trukmę ir sumažina veiklos išlaidas.


Patys geriausi asfaltavimo rezultatai

VB79/89 ir VDT-V 79/89 lyginimo plokštės pasižymi didesnėmis galimybėmis, kai kelio paviršiuje prireikia asfaltuoti ypatingos išgaubos profilius, pvz., dėl specifinių vandens nutekėjimo reikalavimų. Šios išplečiamos lyginimo plokštės turi dvi papildomas lankstines sekcijas, kurias galima reguliuoti aukštyn arba žemyn iki 10% (5,7°) pokrypio, taip sudarant galimybę lengviau, sunaudojant mažiau medžiagos ir pigiau asfaltuoti nesimetriškus ir (arba) nestandartinius profilius.

 • Puikios lyginimo plokštės

  Pagamintos remiantis dešimtmečiais kaupta inžinerijos patirtimi, „Volvo“ lyginimo plokštės užtikrina aukščiausią asfalto klojimo kokybę, jo vienalytiškumą ir lygumą. P8820D ABG asfaltavimo plotis yra iki 13 metrų, ant jo gali būti įrengiamos įvairios „Volvo“ lyginimo plokštės, galinčios dirbti su įvairiausiomis medžiagomis. „Volvo“ „Variomatic“ lyginimo plokštės turi aštuonis kreipiamuosius vamzdžius, po keturis ant abiejų hidraulinių išplatinimo sekcijų, padedančius užtikrinti pastovų ir tolygiai sutankintą paviršių.

 • Patvarios plūkimo sijos

  Labai gerai užgrūdintos ir lengvai prižiūrimos – jūs tikrai galite pasikliauti specialiai suprojektuotomis „Volvo“ plūkimo sijomis kai reikia pasiekti tam tikrą tikslinį medžiagos tankį. Priklausomai nuo taikymo srities ir darbo sąlygų, pasirinkite vieno arba dviejų plūkimų lyginimo plokštes, kad užtikrintumėte lygų, vienalytį paviršių.

 • Lengvas išplatinimas

  Keiskite lyginimo plokštės išplatinimus operatyviai ir saugiai be jokių specialių įrankių – tai leidžia unikali „Volvo“ greito prijungimo sistema. Surinkite 6,5 metrų pločio lyginimo plokštę, įskaitant kanalo ir kreipiamąsias plokštes bei sraigto išplėtimus vos per 55 minutes.