Asfalto klotuvai

P6870D ABG

P6870D ABG suteikia didžiausią asfalto klojimo universalumą. Išskirtinė galia, puikios darbinės charakteristikos ir patvarumas – visa tai sudėta į labai manevringą ir kompaktišką asfalto klotuvą. Suderinamas su įvairiausiomis didelio našumo lyginimo plokštėmis ir sukurtas skiriant didžiausią dėmesį operatoriaus patogumui, šis asfalto klotuvas sukurtas užtikrinti puikius rezultatus įvairiausiose pritaikymo srityse.
 • Bazinis plotis
  2.5 m
 • Variklio galia
  129 kW
 • Klojimo našumas
  700 t/h
 • Checkmark
  Mes padėsime su finansavimu
 • Checkmark
  Serviso sutartys
 • Checkmark
  Priderintas jūsų poreikiams

 • Variklis
  Volvo D6J
 • Bazinis plotis
  2.5 m
 • Variklio išmetamoji tarša
  EU Stage V
 • Variklio galia
  129 kW
 • ...esant variklio apsukoms
  2000 aps./min
 • Bunkerio talpa
  13 t
 • Maksimalus sluoksnio storis
  300 mm
 • Maksimalus asfalto klojimo plotis
  9 m
 • Klojimo našumas
  700 t/h
P6870D ABG

Pranašumai

Universali ir naši mašina

„Volvo“ pavaros sistema užtikrina labai gerą trauką ir valdomumą ant bet kokio grunto ir bet kokiomis asfaltavimo sąlygomis. Siūlomi kaip 6x6 arba 6x4 formulė, dideli galiniai ratai suteikia didelę varomąją jėgą, o nuo apkrovos priklausanti sukimo momento valdymo sistema sureguliuoja galią tarp priekinių varomųjų, kad jie neprasisuktų.

 • Asfaltuokite drąsiai

  Unikali hidraulinė savaime išsilyginanti pakabos sistema suteikia trijų taškų balansavimą papildomam mašinos stabilumui užtikrinti. Pakaba dar pagerina mašinos trauką ir sklandų asfaltavimą dirbant ant blogo arba nelygaus grunto.

 • Nuostabus manevringumas

  Dirbant ankštose vietose, unikali šios mašinos vairavimo sistema suteikia puikų manevringumą su vos 2,5 m vidiniu posūkio spinduliu. Ši išmani sistema užtikrina jautrų ir tikslų vairavimą, padėdama sutrumpinti asfaltavimo laiką ir palengvinti procesą ribotos erdvės darbų vietose.

 • Geras mobilumas

  Po darbų vietą judėkite greitai ir lengvai – asfalto klotuvas gali važiuoti iki 20 km/h greičiu. Kai reikia dirbti skirtingose vietose, dėl savo kompaktiško dydžio P6870D ABG yra lengvai transportuojamas.

 • Pagal darbą parenkama galia

  Aukščiausios kokybės „Volvo“ variklis pasižymi dideliu sukimo momentu esant mažoms apsukoms, kad variklis dirbtų kuo galingiau ir efektyviau. Kad sumažėtų degalų sąnaudas, prisitaikantis „ECO mode“ režimas priderina variklio galią pagal poreikį darbų vietoje.


Lengvesnis asfaltavimas

Paimkite mašinos valdymą į savo rankas su elektronine asfalto klotuvo valdymo (EPM3) sistema. Valdymo mygtukai apjungti vienoje sistemoje ir operatoriui patogiai matomi iš viršaus, kad galėtų intuityviai susirasti konkrečias darbines funkcijas. Naudodamiesi stumdomu ratuku, operatoriai gali greitai pasirinkti ir reguliuoti funkcijas, taip užtikrinant geresnį mašinos valdymą, paprastesnį jos naudojimą ir optimalų darbo efektyvumą.

 • Lengvas lygio reguliavimas

  Pristatome naują lygio reguliavimo būdą su integruota „Volvo“ sistema, valdoma iš didelių lyginimo plokštės valdymo skydo ekranų. Dar patogiau dirbti lyginimo plokštės operatoriui, nes valdymo blokai yra greitai surenkami nes reikia mažiau kabelių, o tuo tarpu vis tiek galima naudotis ir papildomu lygio reguliavimo valdikliu.

 • Eikite tiesiai prie darbo

  Paprasčiau nustatykite mašiną ir iš karto imkitės darbo pasinaudodami nustatymų tvarkykle (angl. „Settings Manager“), kuri įrašo į atmintį konkrečių projektų nustatymus, taip visuose darbuose užtikrinant nekintamą asfaltavimo kokybę. Ši integruota funkcija suteikia operatoriams galimybę iškviesti juos iš atminties EPM3 laikomus parametrus atliekant panašius asfaltavimo darbus. Pradėjus kloti asfaltą, galima tiksliai suderinti ir optimizuoti našumą bei produktyvumą.

 • Operatoriaus pasirinkimas

  Dirbdami operatoriai jaučiasi patogiai ir išlieka budrūs, nes mašina veikia tyliai, yra patogios kojų atramos ir porankiai, šilto oro tiekimas, USB jungtys ir puodelio laikiklis. Kad operatoriui būtų dar patogiau ir saugiau, bunkerio užrakinimo rankena dabar pasiekiama tiesiai nuo platformos. Vietinio apšvietimo funkcija apšviečia platformą tris minutes po tai kai įjungiamas akumuliatoriaus atjungiklis arba po to, kai išjungiamas degimas.

 • „Pave assist“

  Valdoma per pasirinktinę „Volvo Co-Pilot" sąsają, „Pave Assist“ sistema suteikia visą rinkinį labai efektyvių skaitmeninių priemonių, įskaitant medžiagų tvarkyklę („Material Manager“), šiluminį profiliavimą („Thermal Profiling“) ir orų rodinį („Weather View“), skirtų palengvinti operatoriaus darbą, dokumentuoti asfaltavimo procesą ir pagerinti klojamos dangos kokybę.


Puikios lyginimo plokštės eksploatacinės savybės

VB79 lyginimo plokštė pasižymi didesnėmis galimybėmis, kai kelio paviršiuje prireikia asfaltuoti ypatingos išgaubos profilius, pvz., dėl specifinių vandens nutekėjimo reikalavimų. Ši išplečiama lyginimo plokštė turi dvi lankstines sekcijas, kurias galima reguliuoti aukštyn arba žemyn iki 10 % (5,7 laipsnio) pokrypiu, taip sudarant galimybę lengviau, sunaudojant mažiau medžiagos ir pigiau asfaltuoti nesimetriškus ir (arba) nestandartinius profilius.

 • Lyginimo plokštė, kurios jums reikia

  P6870D ABG asfaltavimo plotis yra iki 9 metrų, ant jo galima montuoti įvairias „Volvo“ lyginimo plokštes, galinčias dirbti su įvairiausiomis medžiagomis. „Volvo“ „Variomatic“ lyginimo plokštės turi aštuonis kreipiamuosius vamzdžius, po keturis ant abiejų hidraulinių išplatinimo sekcijų, kurie, kartu su papildomai įrengiamu plokštės įtempimo įtaisu, padeda užtikrinti pastovų ir tolygiai sutankintą paviršių.

 • Greitai keičiamos išplatinimo sekcijos

  Keiskite lyginimo plokštės išplatinimo sekcijas operatyviai ir saugiai be jokių specialių įrankių – tai leidžia unikali „Volvo“ greito prijungimo sistema. Surinkite 6,5 metrų pločio lyginimo plokštę, įskaitant kanalo ir kreipiamąsias plokštes bei sraigto išplėtimus vos per 55 minutes.

 • Lengvas sureguliavimas

  Tegul rankinis lyginimo plokštės galinių bortų reguliavimas lieka praeityje – įsirenkite papildomą, į lyginimo plokštės valdymo pultą integruotą hidraulinį galinių bortų valdymą. Todėl mažiau darbo operatoriui ir užtikrinamas glotnus šonų paviršius, o operatoriai išlieka saugiu atstumu nuo eismo.

 • Patvari konstrukcija

  Kai reikia pasiekti tam tikrą tikslinį medžiagos tankį, galite drąsiai pasikliauti specialiai suprojektuotomis „Volvo“ plūkimo sijomis, labai gerai užgrūdintomis ir lengvai prižiūrimomis.


Asfaltuokite be sustojimų

Su pasirinktine, kaip papildoma įranga siūloma „CareTrack“ telematine sistema galite išvengti neplanuotų prastovų ir užtikrinti efektyvų savo mašinos naudojimą. Nuotoliniu būdu gaukite ataskaitas apie mašinos buvimo vietą, naudojimą, produktyvumą, degalų suvartojimą ir būklę, kad galėtumėte nustatyti gerintinas sritis ir optimizuokite savo veiklą.

 • Moderni techninė priežiūra ir aptarnavimas

  Greitai ir saugiai atliekama mašinos techninė priežiūra užtikrins maksimalią naudingojo darbo trukmę. Centrinio tepimo vietos ir pagrindiniai patikros taškai yra patogiai išdėstyti platformos viršuje, o degalų baką, emulsijos rezervuarą ir „AdBlue“ pildymo kaklelį galima pasiekti nuo žemės. Kad būtų dar patogiau, mašinų parkų valdytojai gali greitai, naudodamiesi vienu raktu atidaryti kiekvienos mašinos techninės priežiūros dangčius ar liukus ir įjungti jų degimą.

 • Priežiūros rinkiniai

  Užtikrinkite optimalų dalių veikimą ir naudojimo trukmę pasinaudodami „Care Kit“ priežiūros komplektais, su kuriais nebereikės spėlioti, kokias dalis pakeisti, nes jas visas turėsite viename pakete. Keičiant tik pagrindines arba tik akivaizdžiai susidėvėjusias dalis ir paliekant nepakeistas su jomis susijusias, pakeistosios dalys gali patirti papildomą apkrovą ir smarkiau dėvėtis. Taupykite laiką, sumažinkite išlaidas ir gaukite naujausius techninius patobulinimus viename komplekte.

 • Nenutrūkstamas produktyvumas

  Džiaukitės geru produktyvu visą parą su 13 tonų bunkeriu ir talpiu degalų baku, kurio už pakanka 10-čiai valandų nepertraukiamo asfaltavimo. Jūsų degalai bus saugūs ir išvengsite nepageidaujamų prastovų su įrengta apsaugos nuo degalų vagystės sistema. Nemažas apšvietimo komplektų pasirinkimas užtikrins gerą matomumą dirbant tiek dieną, tiek ir sutemus.

 • Visada žinokite svarbius dalykus

  Visada žinokite apie reikiamą atlikti techninę priežiūrą ir maksimaliai prailginkite mašinos naudingojo darbo trukmę su „Volvo“ techninės priežiūros intervalų tvarkykle (angl. „Volvo Service Interval Manager“). Specialus meniu EPM3 valdymo pulte aktyviai stebi ir įspėja operatorių apie reikalingą arba planinę techninę priežiūrą, kas įrašoma sistemoje ir laikoma techninės priežiūros istorijoje.