Asfalto klotuvai

P4820D ABG

Savuoju „Volvo P4820D ABG“ galėsite vykdyti mažos apimties darbus miestuose ir stambesnius projektus užmiestyje. P4820D ABG naudoja pažangiausias asfalto klojimo technologijas, jis itin universalus, juo lengva manevruoti, todėl jis puikiai tinka įvairiems darbams. Su P4820D ABG pasieksite didelį našumą ir naudingojo darbo trukmę neaukodami degalų ekonomijos, nes ši mašina suprojektuota ilgai eksploatacijai.
 • Bazinis plotis
  2.5 m
 • Variklio galia
  98 kW
 • Klojimo našumas
  500 t/h
 • Checkmark
  Mes padėsime su finansavimu
 • Checkmark
  Serviso sutartys
 • Checkmark
  Priderintas jūsų poreikiams

 • Variklis
  Volvo D4J
 • Bazinis plotis
  2.5 m
 • Variklio išmetamoji tarša
  COM Stage IV
 • Variklio galia
  98 kW
 • ...esant variklio apsukoms
  2200 aps./min
 • Bunkerio talpa
  12.5 t
 • Maksimalus sluoksnio storis
  300 mm
 • Maksimalus asfalto klojimo plotis
  6.5 m
 • Klojimo našumas
  500 t/h
 • Vilkiko svoris
  12470 kg
P4820D ABG

Pranašumai

Išplėstinė „CareTrack“

„CareTrack“ – tai šiuolaikiška telematikos sistema, sukurta „Volvo Construction Equipment“ mašinoms. Būkite informuoti ir gaukite ataskaitas, įspėjimus ir informaciją, pavyzdžiui, apie degalus, mašinos buvimo vietą ir darbo valandas, kad galėtumėte efektyviau planuoti priežiūros darbus. Išvenkite neplanuotų prastovų ir sekite, ar jūsų mašina eksploatuojama efektyviai.

 • Priežiūros intervalų tvarkytuvė

  EPM 3 gali rodyti automatizuotą valdymo sistemą, kuri praneša operatoriui apie reikiamą planinę techninę priežiūrą. Ji perspėja apie rutininius priežiūros darbus, kasdienes patikras, ilgesnio intervalo priežiūros reikalavimus ir praleistus techninės priežiūros darbus. Sistema įrašo informaciją ir veda priežiūros istorijos registrą.

 • Prisukamieji guminiai padai ir visam eksploatacijos laikui sutepta grandinė

  Pasirinktiniai naujieji „Volvo“ gamybos patvarieji guminiai padai yra atsparūs dėvėjimuisi, lengvai keičiami ir rentabilūs. Visam eksploatacijos laikui sutepta grandinė leidžia padidinti vikšrų priežiūros intervalus ir sumažinti jų keliamą triukšmą važiuojant.

 • Aptarnavimo prieiga

  Pagerinta priežiūros prieiga nuo platformos užtikrina techninės priežiūros paprastumą, sumažina prastovas ir maksimaliai sumažina eksploatacijos sąnaudas. Visus kasdienius rutininės techninės priežiūros ir degalų bako pildymo darbus galima greitai atlikti stovint ant platformos: taip taupomas operatoriaus laikas ir reikia įdėti mažiau pastangų.

 • Matris

  Naudodamiesi šiuo įrankiu, „Volvo“ įgaliotieji atstovai gali atlikti mašinos eksploatacijos ekspertinę analizę. MATRIS siūlo veiklos optimizavimo galimybes sekdama veiklos charakteristikas ir identifikuodama tobulinimo galimybes – tai užtikrina geresnę ekonomiją ir lėtesnį dalių dėvėjimąsi.


Kompaktiška, tačiau išmani mašina

P4820D ABG – tai mažiausias 2,5 m vikšrinis asfalto klotuvas „Volvo“ asortimente. Kadangi jis kompaktiškas, viena transporto priemone su juo galima pervežti ir, pvz., vibrovolą. Tai – pirmasis „Volvo“ asfalto klotuvas su naująja valdymo sistema EPM 3 ir ekonomišku „Stage IV“ standartą atitinkančiu „Volvo“ varikliu.

 • Įvairios darbo sritys

  Šis itin universalus asfalto klotuvas pravers įvairiose srityse: šaligatvių, automobilių stovėjimo aikštelių, privačių kelių, miesto ir užmiesčio kelių, žvyrkelių, nacionalinių kelių ir netgi automagistralių asfaltavimo projektuose. P4820D ABG itin manevringas, jame naudojama naujausia pažangi asfalto klojimo technologija, tad jis puikiai tinka įvairioms užduotims vykdyti.

 • Transportavimo konfigūracija su sulankstomu stogu ir išmetimo vamzdžiu

  Šios mašinos ilgis ir svoris leidžia ta pačia transporto priemone gabenti kitą įrangą. Siekiant sumažinti transportavimo aukštį, stogą kartu su išmetimo vamzdžiu galima lengvai pakelti ir nuleisti. Taip išvengiama problemų, kai į objektą vykstama po tiltais ar tuneliais.

 • Važiuoklė ir automatinis vikšrų įtempikis

  „Volvo P4820D ABG“ ilgesnė važiuoklė suprojektuota naudojant automatinę vikšrų įtempimo sistemą, kuri buvo patobulinta, siekiant didesnio patikimumo. Naujo stiliaus prisukamųjų vikšrų padų parinktis su visam eksploatacijos laikui sutepta grandine užtikrina geresnį sąlytį su gruntu lyginant su konkurentų gaminiais.

 • Didelis bunkeris

  Didelės talpos bunkeris užtikrina tolygų medžiagos tiekimą, tad klotuvas gali judėti pastoviu greičiu, dėl sumažinto sustojimų ir pajudėjimų skaičiaus paklojama lygesnė danga. Hidraulinis priekinis bortas padeda ištuštinti priekinę bunkerio zoną: sumažinamas medžiagos barstymas ir būtinybė valyti rankiniu būdu.


EPM 3

Nauja, itin pažangi trečiosios kartos elektroninė asfalto klotuvo valdymo sistema (EPM 3) leidžia operatoriui pilnai valdyti asfalto klotuvą. Unikalus valdymo skydelis padeda operatoriui intuityviai suvokti individualias darbines funkcijas. Visų funkcijų valdymo mygtukai išdėstyti pagal vaizdo iš paukščio skrydžio principą, pagal jų faktines vietas mašinoje. Užtikrinkite geresnę savo mašinos funkcijų kontrolę.

 • Operatoriaus platforma ir apžvalga

  Operatorius gali nekliudomai apžvelgti asfalto klotuvą, bunkerį, sraigto kanalą ir plokštę: taip siekiama aiškesnio vaizdo, didesnio našumo ir aukštesnės asfaltavimo kokybės. Dėl patogios valdymo zonos mažėja operatoriaus nuovargis, jis gali dirbti ilgiau ir labiau susikaupęs. Kadangi platforma lygi, mažėja pavojus užkliūti, o jos neslidžios grindys ir turėklai užtikrina stabilumą vaikščiojant aplink mašiną.

 • Nuostatų tvarkyklė

  Nuostatų tvarkytuvės funkcija leidžia įrašyti ir išsaugoti atskirų projektų parinkčių nuostatas, užtikrinant nuoseklią kokybę skirtinguose projektuose. Vykdydamas panašius projektus, operatorius gali iškviesti EPM 3 įrašytus parametrus, taip supaprastindamas pradinę mašinos nuostatą, todėl asfaltavimas pradėdamas greičiau. Pradėjus kloti asfaltą, galima tiksliai suderinti ir optimizuoti našumą bei produktyvumą.

 • Darbo žibintai

  Šeši standartiniai darbo žibintai padeda esant nepakankamam apšvietimui. Du žibintai šviečia pirmyn, du apšviečia zoną už mašinos ir du papildomi šoniniai žibintai gerina matomumą bei didina našumą. Apšvietimą galima pagerinti naudojant iki 10 LED arba halogeninius žibintus.

 • Garso slopinimas

  „Volvo“ asfalto klotuvai konstrukcija pasižymi itin mažu triukšmingumu. Asfalto klotuvo triukšmo lygis papildomai sumažinamas naudojant numatytąjį režimą „Eco“. Taip ypač naudinga dirbant mieste arba gyvenamojoje zonoje, kur galioja atitinkami triukšmingumo ribojimo reikalavimai.


Plokštės efektyvumas

„Volvo ABG“ suprojektuota plokštė kaista tolygiai ir greitai: po tris laipsnius per minutę. Taip pagerinamas degalų naudojimo efektyvumas ir greitėja sistemos paleidimas. Patvarios plokštės klojamas sluoksnis būna vientisas, aukštos kokybės, o tai didina našumą.

 • Plokštės valdymo blokas ir niveliavimo valdymas

  Du ant plokštės sumontuoti valdymo blokai suteikia operatoriams paprastą prieigą prie plokštės ir reguliavimo nuostatų. Plokštės valdymo blokas (SCU) leidžia operatoriui lengvai valdyti plokštės funkcijas bei medžiagos tiekimą. Naujos konstrukcijos SCU yra mobilus, jį galima pasukti bet kuria kryptimi, pakelti aukštyn ir nuleisti žemyn, kad operatoriui būtų lengviau naudoti.

 • Unikalus greitosios jungties užraktas

  Išplatinimo sekcijas galima pridėti ar nuimti per kelias minutes, nenaudojant jokių specialių įrankių – tam skirta unikalus „Volvo“ greitosios jumgties užraktas. Nustatymas užima mažiau laiko, taip taupant jūsų laiką ir pinigus. Sistema leidžia asfaltavimo komandai greitai uždėti ar nuimti išplatinimo sekcijas, siekiant prisitaikyti prie darbo sąlygų.

 • Plūktuvo sija

  Plokštės plūkimo sijas galima pašildyti elektra: taip didinamas našumas ir įrengiamas tolygesnis sluoksnis. Plūkimo sijos yra pilnai grūdintos, todėl žymiai ilgaamžiškesnės. Plūkimo sijas lengva pakeisti: taip taupomi pinigai, ilgėja naudingojo darbo trukmė ir palaikomas pirminio tankinimo efektyvumas.

 • Keturi kreipimo vamzdžiai

  „Volvo“ plokštėse kiekvienai hidrauliškai išplatinamai sekcijai sumontuoti keturi kreipimo vamzdžiai. Standūs vamzdžiai kartu neleidžia plokštės papildomoms sekcijoms deformuotis, kai jas veikia didelės jėgos. Taip įrengiamas vientisas ir tolygiai sutankintas, glotnus sluoksnis.


„Volvo“ galios agregatas

„Volvo“ asfalto klotuvuose naudojami „Volvo“ suprojektuoti ir pagaminti, puikia derantys tarpusavyje galios agregato komponentai. „Volvo“ galios agregatas pasižymi neprilygstamu patvarumu ir našumu, jį galima ilgiau naudingai eksploatuoti, komponentai ir variklis yra ilgaamžiškesni, be to, padidėja degalų naudojimo efektyvumas.

 • „Volvo“ „stage iv“ variklis

  „Volvo“ „Stage IV“ varikliai yra galingi ir efektyvūs, jie suprojektuoti degalų sąnaudoms mažinti ir jūsų našumui didinti. Išnaudokite pažangias technologijas: taupykite laiką ir pinigus.

 • Režimas „eco“ ir degalų sąnaudų stebėjimas

  Naujoji „Volvo“ elektroninė išmanioji sistema turi numatytąjį režimą „Eco“, kuris leidžia reguliuoti variklio galią klojant asfaltą, o tai pailgina variklio ir komponentų eksploataciją. Režimas „Eco“ leidžia sumažinti degalų sąnaudas iki 30 %, todėl asfalto klotuvas veikia efektyviau. EPM 3 stebi vidutines degalų sąnaudas, rodo kasdienes degalų sąnaudas ir numatomą veikimo trukmę su degalų likučiu.

 • Patobulinta efektyvioji hidraulinė sistema

  Asfalto klotuvo hidraulinė sistema puikiai dera su „Volvo“ varikliu, ji užtikrina didelį našumą, mažas degalų sąnaudas, emisiją ir triukšmo lygį. Išmaniai reguliuojant variklio apsukas, mašina veikia itin efektyviai, o dideli galios rezervai leidžia lengvai įveikti sunkiausius iššūkius. Hidraulinė sistema generuoja tą pačią galią, tačiau vartojama mažiau degalų.

 • Aušinimo ventiliatorius su hidrauline pavara

  Aušinimo ventiliatoriaus su hidrauline pavara apsukos pagal poreikį valdomos elektroniniu būdu: taip pasiekiamos mažesnės degalų sąnaudos ir sumažinamas triukšmas.