Asfalto klotuvai

P2870D ABG

Naujasis „Volvo“ P2870D ABG yra mažiausias "Volvo" ratinis asfalto klotuvas. Kokybė ir inžineriniai sprendimai, kurių ir tikitės iš „Volvo“, užtikrina, kad P2870D ABG eksploatacija bus lengva, o naudingojo darbo trukmė ir asfaltavimo rezultatai - puikūs. Mažas – vos 2 metrų – posūkio spindulys ir iki 16 km/h siekiantis važiavimo greitis užtikrina, kad P2870D ABG universalumas atliekant mažos ir vidutinės apimties asfaltavimo darbus yra neprilygstamas.
 • Bazinis plotis
  1.8 m
 • Variklio galia
  55 kW
 • Klojimo našumas
  300 t/h
 • Checkmark
  Mes padėsime su finansavimu
 • Checkmark
  Serviso sutartys
 • Checkmark
  Priderintas jūsų poreikiams

 • Variklis
  Volvo D3.8H
 • Bazinis plotis
  1.8 m
 • Variklio išmetamoji tarša
  EU Stage V
 • Variklio galia
  55 kW
 • ...esant variklio apsukoms
  2200 aps./min
 • Bunkerio talpa
  9 t
 • Maksimalus sluoksnio storis
  250 mm
 • Maksimalus asfalto klojimo plotis
  4.5 m
 • Klojimo našumas
  300 t/h
 • Vilkiko svoris
  7230 kg
P2870D ABG

Pranašumai

Neprilygstamas universalumas

Dėl mažo triukšmingumo ir nedidelio išmetamų teršalų kiekio P2870D ABG idealiai tinka darbams miesto centre. Dėmesys aplinkai yra pagrindinis dalykas dirbant tankiai užstatytuose rajonuose ir mažatriukšmė plokštė užtikrina įspūdingai tylų klotuvo darbą. Kalbant apie oro kokybę, efektyvus 55 kW galios variklis užtikrina nedideles degalų sąnaudas ir mažą CO2 emisiją.

 • Universalusis talentas

  Tiek darbui ankštose erdvėse, tiek asfalto dangos remonto darbams atlikti, P2870D ABG tinka geriausiai. Vairo stiprintuvas užtikrina mažą (2 m) mašinos posūkio spindulį. Konfigūravimo galimybės, pvz., atskirai valdomi bunkerio sparnai ir elektrohidrauliniu būdu sulankstomas stogas, suteikia jums galimybę imtis įvairesnių asfaltavimo užduočių.

 • Viena mašina, daug sprendimų

  P2870D ABG pakankamai galingas tiekimo sunkvežimiui stumti, o 9 tonų talpos bunkerį lengva užpildyti ir kitokiomis mašinomis. Rinkitės dvigubą arba viengubą konvejerį, kas šioje dydžio klasėje yra būdinga tik „Volvo“ mašinoms ir skirta užtikrinti didesnį išdirbį per valandą. Proporcinis konvejerio ir sraigto valdymas yra standartinė įranga.

 • Lengvas transportavimas

  Objektui greičiau pasiekti, P2870D ABG gali važiuoti iki 16 km/h greičiu. Šis asfalto klotuvas yra pakankamai mažas, tad jį galima pervežti kartu su asfalto volu ta pačia transporto priemone nenuimant trumpųjų išplatinimo sekcijų ir galinių ribotuvų.

 • Efektyvus darbas

  Asfaltuokite ilgiau nestodami papildyti degalų atsargų. Efektyvus „Volvo“ variklis ir tobulai pritaikyta hidraulinė sistema sukuria geriausią klasėje pavaros sistemą, nenusileidžiančią didesniems „Volvo“ ABG asfalto klotuvams.


Operatoriaus pasirinkimas

„Volvo“ sukurta elektroninė klotuvo valdymo (EPM3) sistema garsėja operatoriui patogiu valdymu. Patogus išdėstymas leidžia operatoriams intuityviai rasti paskiras darbines funkcijas, pasirenkamas ir reguliiuojamas pasukama svirtele. Kadangi darbo vieta tokia pati kaip didesnių „Volvo“ ABG asfalto klotuvų, šioje mašinoje operatoriai iš karto pasijunta kaip namuose.

 • Eikite tiesiai prie darbo

  EPM3 sistemoje integruota nuostatų tvarkyklė leidžia operatoriui iš karto imtis darbo, nes jis gali išsaugoti ir vėliau iškviesti iš atminties konkrečių projektų nustatymus. Greitai įkaistanti (iki 3°C per minutę) plokštė taip pat padeda greitai ir lengvai parengti mašiną darbui.

 • Apsauga bet kokiomis oro sąlygomis

  Operatoriai išlieka apsaugoti bet kokiu oru. Tai užtikrina universalus stogas su įmontuota garso izoliacija ir slankūs išplėtimai, pridengiantys operatorių, kuomet sėdynė išstumta. Pasirinktiniai šoniniai operatoriaus platformos langai papildomai saugo nuo vėjo.

 • Pritaikytas komfortas

  Patogumui padidinti operatorius gali pasirinkti darbo padėtį ir per kelias sekundes pakeisti ją iš sėdimos padėties į stovėjimo. Valdymo pultą kaip vientisą mazgą galima perstumti į abi klotuvo puses ir pakreipti iki 30 laipsnių kampu bet kuria kryptimi.

 • Patogu saugoti

  Pagrindinį valdymo ir plokštės valdymo pultus saugiai ir patikimai uždaręs mašinos spintoje, baigęs pamainą operatorius lieka laisvomis rankomis. Naujosios saugojimo spintos yra po stogu virš plokštės, o kad būtų patogu, visos spynos rakinamos uždegimo rakteliu.


Ratinis pasirinkimas

P2870D ABG sumontuotas ant 6x4 ratų važiuoklės, tad važiavimas tarp objektų yra patogus. Unikalūs savo klasėje mašinos traukos reguliatoriai naudoja didesniuose „Volvo“ ABG asfalto klotuvuose naudojamą technologiją ir užtikrina neprilygstamą važiavimo komfortą.

 • Galinio rėmo pakėlimas

  Pristatome galinio rėmo pakėlimą – naują, tik „Volvo“ asfalto klotuvams būdingą funkciją, leidžiančią pakelti nuo žemės klotuvo galinius ratus spaudžiant žemyn plokštę. Galinio rėmo pakėlimas yra puikus sprendimas, kaip išlaisvinti ratus jiems įklimpus į minkštą gruntą, arba norint greičiau ir lengviau atlikti jų remontą.

 • Lengva išeitis

  Su sklandaus kopimo funkcija galite nebesijaudinti dėl asfaltuojamo paviršiaus lygių nevienodumo ir lengvai įveikti sudėtingas vietas, nes ji leidžia pakelti arba nuleisti priekines ašis ± 30 mm geresniam sukibimui su paviršiumi užtikrinti. Tai leidžia sklandžiai pereiti į aukštesnį lygį ir išvengti smūgių į plokštę skersinio frezavimo metu arba dėl aukštų šaligatvio bortelių.


Plokštės poreikis

Su naująja VB40 plokšte galite kloti iki 4,5 metro pločio asfalto dangas. Plokštė turi atlenkiamą tiltelį, mechaninę arba hidraulinę profilio formavimo sistemą, o visam tarnavimo laikui sutepti plūktuvo ir vibravimo guoliai nereikalauja jokios kasdienės priežiūros. Siūlomos dvi 52,5 cm ir 27,5 cm pločio plokštės išplatinimo sekcijos. Naudojant pastarąsias mašiną galima pervežti nenuimant jų bei galinių ribotuvų.

 • Išmanesnis galinio borto valdymas

  Kai galinis bortas valdomas hidrauliniu būdu, nebereikia rankinio reguliavimo. Ši pasirinktinė funkcija leidžia operatoriams išlaikyti saugų atstumą iki eismo ir sutrumpina laiką, reikalingą švariai šoninei siūlei gauti. Hidrauliniai galiniai ribotuvai nėra storesni už mechaninius, o dėl aptakios jų konstrukcijos plokštės zonoje lieka mažiau nesutankintos medžiagos.

 • Tebūna kaip norite jūs

  Naujos konstrukcijos plokštės valdymo pultą galima pakreipti ir pasukti bet kuria kryptimi, todėl operatorius gali lengvai nusistatyti patogiausią padėtį, atsižvelgdamas į konkrečios darbo vietos reikalavimus ir savo asmeninius pageidavimus. Naujas mygtukų išdėstymas užtikrina dar patogesnį ir lengvesnį mašinos naudojimą.


Asfaltuokite be sustojimų

Pasinaudodami įvairiais sprendimais, pvz., skysčių išleidimo žarnomis, lengva prieiga prie akumuliatoriaus su išoriniu skydu variklio paleidimui nuo išorinio srovės šaltinio ir tik trimis tepimo taškais visai mašinai, techninės priežiūros darbus atliksite greitai ir lengvai. Be to, konvejeris turi visam eksploatacijos laikui suteptus ir priežiūros nereikalaujančius guolius.

 • Lengvas papildomas išmetamųjų teršalų apdorojimas

  Išmetamųjų teršalų papildomo apdorojimo sistemą sudaro tik dyzelino kietųjų dalelių filtras, todėl nėra jokių reikalavimų dėl SCR ir „AdBlue“. Nėra būtinybės papildyti dyzelino išmetimo sistemos skysčio atsargas ir prižiūrėti SCR, taip maksimaliai prailginama naudingojo darbo trukmė ir sumažinamos mašinos eksploatacijos išlaidos.

 • Lengva mašinos stebėsena

  „CareTrack“ suteikia prieigą prie pilno telematikos ataskaitų rinkinio, įskaitant ataskaitas apie našumą, mašinos būklę ir degalų naudojimo efektyvumą, tad galite sekti mašinos būklę ir veikimą. Dirbdami savarankišai arba padedami „Volvo“ įgaliotojo atstovo, telematikos duomenis galite naudoti neplanuotų prastovų rizikai sumažinti bei maksimaliam mašinos našumui užtikrinti.